bugün

allah aşkına futbol konuşmayın. ilginiz olabilir ama fanatik olmayın. Bir kızı daha itici gösteren başka bir şey olamaz. Bazılarınız ciddi ciddi fotomaç filan okuyor bakın görüyorum. Fenerbahçe maçı olduğunda galatasaraylı bi kız küfürlü müfürlü marş söylüyor, afedersin fener ananı mı sikti ne bu nefret? Tahammül edemiyorum fanatik bi kız gördüğümde, yakında çükünüz çıkacak, kahvede abilerle batak atacaksınız diye korkuyorum.
saclarinizi kurutma makinesiyle kurutmayin yaniyor, gece yikayip uyuyun sabaha kadar kurur.
sevişin.
Kendiniz olun olmayacaksaniz ölün.
birbirinizi harcayarak, kendinizi erkeklere harcatmayın.
o 2000 liralık profesyonel fotoğraf makinalarını gündüzünde 'bakmıyomuş gibi' fotoğraf çekinip akşamında feysbuk hesaplarınızda o fotoğrafları fink attırmak için kullanmayın. Fotoğrafçılık; sanattır.O makinalar da bu işi gerçekten layığıyla yapmak isteyen insanlara aittir. Lütfen.
dudaklarınızı büzerek hani aşkımmmmmmm diyorsunuz ya, işte onu yapmayın hiç seksi olmuyorsunuz komik oluyorsunuz şahsen ben gülmemek için kendimi zor tutuyorum lütfen ama biraz gerçekçi olalım büyüdünüz artık çocuk gibi konuşmayın çok komik ama ya.
beni ilgilendirmeyen bir konudur bu.
sevişseniz geçecek aranızdaki bu rekabet bu birbirinizi çekememe tavırları. ikimizde de aynı şey var * erkekleri birbirine düşürmek varken neden birbirimize düşelim ki bebeğim ? ha ne ha hı.
mal olmayın evlenmeden gösterin ama vermeyin. köpek gibi de erkekleri sürtün. bırakın peşinizde köşsunlar, işlerinin adı ne amkdir.
Renkli lens takmayin lutfen. ondan daha itici duran bir sey yok.
başlığı tanımlamak gerekirse; sözlükte kız avlamakta son nokta!
Hayatın anlamını bulun, aşık olmanın ve alınan her nefesin farkına varın.
sevin ama bağlanmayın.
asla ama asla bir hemcinsinizin sevgilisine platonik aşık olup kendi kendinize hallenmeyin. zira bu kadının kadına yaptığı en büyük şerefsizliktir. o melek gibi görünen kadın adeta zeyna olup seni mahvedebilir. dikkat et.
ben güvendim halime bak sakın güvenme erkek değil mi hepsi aynı.
seviyorsan onun için mücadele vereceksin.
seviyorsan git konuş panpa.
Kocaman basenlerin varsa tayt ve dar skinny kot sevdandan vazgeç. Oran buran pörtlüyor vallahi güzel olmuyorsun.
Mini etekleri düzgün bacaklı bayanlara bırak,bazı yerlerimizi kapatarak da güzel olabiliriz.
Dekoltenin,mininin boyunu gideceğin yere göre ayarla.Göğüslerini bakkala sergilemek pek mantıklı ve makul değil bence.
Sokağa çıkarken şu düğün makyajını yapma.Lütfen yapma.Lamba gibi parıldamak güzel görünmek değildir.
ille de çizme kaş kullanacaksan tonunu düzgün ayarla.Aksi taktirde oldukça kötü duruyor.
Eyelinerı kulaklarının içine kadar çekme.
Seksi yada güzel olmak yetmez.Ev işlerini öğren.
Açarak sevgili değil,yatak arkadaşı bulursun.Boşa ümitlenme.
Küfür etme.
Eşofman giyip kırmızı ruj sürme.Hatta eşofmanla ruj sürme.
Sevgilinin yanında kendini Adriana Lima'yla kıyaslayıp adamı yalan söylemek zorunda bırakma.
Sorun neyse açık açık söyle, erkekler imadan anlamaz bunu artık öğren.
Sarı saç herkesi güzel kılmaz bunu anla. Önce bi düşün öyle karar ver.
Bi de bence lens kullanma.ille kullanacaksan tenine,saçına uygun birşey seç.
kuku sadece sen de yok biz de de var o yüzden kukum var edalarını bırak, bak biz de de alt ta duruyor, ayda bir kez regl oluyor o kadar henüz çiş ve regl olmaktan başka bir işe yaramıyor yani.
sevişmekten korkun.

(bkz: şaka şaka)
kitap oku. film seyret. güzel müzikler dinle. gerisi fasa fiso çünkü.
elle dergisi mayıs ayı sayısında rihanna'nın bir röportajı vardı.
kara kız, ''kadınlar gerçek değerlerinin asla farkında değiller veya bazen bunu kabul etmekten çekiniyorlar. erkekler bunun tam tersi, kendi değerlerini ve sınırlarını biliyorlar. bu, hayatlarını kolaylaştırıyor.'' demişmiş.
kulağa küpe olsun.
tarihi inkaya çınarını ben diktiğim için tecrübelerimi sevgili kızlarımıza anlatmakta beis görmüyorum.

-----------dev hizmet---------

-temizliğinize özen gösterin. düzenli ağdanızı olun.
-ıslanmış veya sararmış koltuk altı ile gezmeyin.
-ter kokmayın.
-abartı giyinmekten kaçının.
-mağrur olun. bazen susmasını bilin. konuşmak için uygun ve sakin zamanı bekleyin.
-rol yapmayın (aynı evde yaşamaya başladığınızda -evlilik vs.- en fazla 3 gün dayanabilirsiniz)
-küfür etmeyin.
-sinirlendiğiniz anlarda alelacele gemileri yakmayın.
-kimseyi küçümsemeyin, özellikle rakiplerinizi.
-açıklıkla değil, giydiğiniz kıyafetin sadeliği ile güzel görünürsünüz unutmayın.
-kavga esnasında hiç dinlemeden aralıksız konuşmayın. tartışırken bile niyetinizin tartışmak olmadığını anlamasını sağlayın.
-partnerinizin geçmişini deşmeyin.
-yaptığı hataları temcit pilavı gibi her fırsatta önüne sürmeyin.
-çıkarcı olmayın. (göt meme fizik herkeste var unutmayın)
-yalana başvurmayın. bir çözüm yolu değildir.
-samimi olun.
-para muhabbetlerine girmeyin. (borç alıp verme)
-makul olun. sosyal hayatını engellemeyin. unutmayın kendi sosyal hayatınızı bitirirsiniz.
-kıskançlığın sınırlarını zorlamayın. hastalık haline gelir.

-----------dev hizmet---------

devam edecek.
bütlere çalışın. bütler geliyo.