bugün

sebebi anlaşılamayan meraktır.
bir de bunlar "ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum" derler.

bir hanım kızımız da blog yazısında şöyle demiş;
--spoiler--
Bir erkek kankam olsun istiyorum. Ama hiç sevgili olmayalım. Ama sevgili gibi davranalım. Mesela bana aşkım desin. Bende ona sevgilim diyim. Ama hiçbir zaman çıkmayalım. Benim hem arkadaşım hem de sevgilim olsun. Mesela beni sürekli kıskansın. Başka erkeklerle konuşunca kızsın. Kavga edelim sürekli. Aynı abi kardeş gibi. Ama hiçbir zaman küsmeyelim. Beni sinir etsin mesela. Bebeğim desin bana. Ama hiçbir zaman bana sevgili olarak bir şey hissetmesin. Bir derdim olunca anlatıyım dinlesin. Sürekli dertleşip geyik muhabbeti yapalım. Bana böyle erkek kanka fırlatın.
--spoiler--
cinsi bir durumdur erkek ile kız kanka falan olmaz, erkek ile kadın mıknatıs gibi birbirini çeker. kanka ayağı falan yalan. ay kankacım sarılmalar falan bırak şimdi ya niyetin belli işte.
Sebebi çok nettir. Sevgilisi yokken onla gezip tozar. Erkek arkadası yokken sosyal medyaya onla fotoğraflar atar, Bir nevi gayriresmi temassız flörttür. Kızın iliskisi varsa kesinlikle var olmaması gereken kisidir. iliski bitirmisligim var bu alagavatlar yüzünden.
Vay Arkadaş. Elalemin erkek kankalari hesabı ödüyorMuş bak bak. Bizimkiler hep bize kilit.