bugün

kimseye yakışmasada, yakışana yakışıyor. böyle çelişkili bir ifadeyide ilk defa kullanıyorum. allahım çek çıkar beni yarebbbim.
(bkz: Domino)
kız diyince illa uzun saç gerekmez. çünkü bu hayatta uzun saçın tek yakışmadığı ama domino filmiyle bir bayan olarak benim bile o kısa saçıyla aşık ettiği uzun saçlarını görüncede ıyy bu kadın sakın saçlarını uzatmasın besleme gibi oluyor kısa saçlarıyla mükemmel dediğim bir insan
(bkz: Keira Knightley)
yakışan kızda gerçekten harika bir özelliktir. uzun boyunlu küçük yüzlü tatlı mı tatlı hanımlarımız mutlaka kısa saçı hayatlarının belli bir kesiminde denemelidir. ve beğenmeleri kuvvetle muhtemeldir. kısa saç asaleti temsil eden uzun boyunlarını ortaya çıkartacaktır.

not: kizlarda kısa saç seven biri..
Tercihhim olmayan saç modelidir.
Tercih edilen uzun olmasıdır..
(bkz: uzun)
ufak yüzlü, küçük burunlu hatunlara yakışır. gördüğümde çok özeniyorum ama saçlarıma da kıyamıyorum malesef .
hiç yakıştıramadıgım modeldir. kadın dedigin saçlı olur. hele hafif dalgalı oldumuydu, parmaklarımı sokup, blendax testi yapmak isterim.
kıvırcık değilse gereksizdir.
kısa saçlı kadınları hep ilişkilerinde ve cinsel hayatında sorunlar yaşamış biri olarak algılıyorum bilmem yanılıyor muyum? bir kadın için zordur saçı o denli kısaltmak. erkeklere bakış açılarında bir düşmanlık bir güvensizlik oluyor bunlarda.
bunun yanında en çok göze batan uzun saçlı kızın bir anda kısa saçlı olarak karşınıza çıkması ve sizi aşmış gibi davranması. sanki fallik dönemde benim neden pipim yok diye travma geçiren küçük kızların sonunda pipiye sahip olmuşçasına yaşadığı özgüven. ne yazık ki kısa saçlı da olsan bize muhtaçsın be tatlım.
Yakışana sexy, yakışmayanda mındar duran saçtır.
Nedense hep zapzayıf beden ve keskin surat hatlarına sahip olan kızlara ya da minyonlara yakışır diye kalıplaştırılmış tarz. Mesela kardeşim yıllardır pixie mi yapsam ama yok ya zayıflayınca yaparım diyordu geçen gün bi baktım eve pixieden bile kısa bir saçla geldi. Ve yeni tarzına bayıldım. kendisi ne minyon ne zayıf ne de keskin surat hatları var, böylece kısa saçlı kızların öyle olması gerektiği kalıbını da yıkmış oldu. yani çok içinizden geliyorsa gidin kısalttırın kızlar bi daha mı gelicez dünyaya.
Yazin cok rahat olan sactir. Her genc kizin basina gelmeli bence.
Poğaça gibi kocaman bir suratım olduğundan mütevellit bana hiç mi hiç yakışmayan saç modelidir.
Bazıların da çok güzel olur (bkz: tuba büyüküstün)
Şahsımda birkaç haftadır olan saçtır.
dibe çöküşten sonraki dönemi temsil eder.

stil olarak sağlamdır.
Her insan kendine yakışanı yapar diye biliyorum. Ama bazen öyle sıfatlar görüyorum ki olmadığı halde zorlamaya çalışanlardan nefret ediyorum bunu belirtmek istedim. Teşekkürler.
Bir uzun saç değildir.
kısa ve kızıl.
bazı kadınlara daha bir tatlılık veren saç tipidir.
Ayıp vallahi ayıp.
yakışan yok değil ama yakışmayanlar ağırlıkta.
aktif lezbiyen modeli olmadıkça minyon kadınlarda hoş olur.
Her zaman derim kadının saçı ya kısayken ya da beline kadarken güzeldir. Öyle arada kalmış kararsız saç olmuyor.
Feminist eğilimde olabilir.
kısalıkta son nokta olarak küt saç dedikleri hali makbul.
daha kısa saçla bizim halı sahadaki çocuklar gibi oluyorsunuz sevgili kardeşlerim.

tercihen yapılacak iş değil bana sorarsanız.
güncel Önemli Başlıklar