bugün

kızlarda (ki artık onlar kadındır) eğitim seviyesi yükseldikçe azalan bakirelik/bekaret durumudur.

bu inkar edilemez bir gerçeklik. özellikle üniversite çağına gelmiş hanım kızlarımız hele ki o eğitimi kendi ailesinden uzakta alıyorsa kucaktan kucağa gezmeye-dolaşmaya çıkmaya adeta yemin etmişçesine geçmekte ve/veya doğal olarak oranı bizlere vermekte. misal lise mezunu bi kız ailesinin yanında bu tür olayları daha az yaşayacaktır veya yaşayamıyacaktır. keza ilköğretim mezunu hanım kızlarımız pekala bakirelik oranı bir hayli fazladır. çünkü aileleri üçgenin iç açıları yerine toplum ahlakı hakkında gerekli bilgi birikimini zamanla kendisine aşılayacaktır. vesaire vesaire işte. evet.
okul adı verilen fuhuş yuvalarının bu kadar yaygın olması ve ailelerin kızlarını gerçek müslüman gibi yetiştirmek yerine serbest bırakması nedeniyle gayet normal olan durumdur.
cahil genellemesine en iyi örneği teşkil edecek önerme.
saçmalamanın ötesine giden ibare bütününden başka bir şey değildir.
(bkz: doğru orantı)
(bkz: ters orantı)
laikçi karakteri olan bünyeleri hemen harekete geçirmiş olan orantıdır. nerde o eski orantılar?
görsel
mevcut çıkarımın devamı, "cahil kız bakiredir" olmaktadır. bir yerde bir yanlışlık var.
(bkz: yazarın eğitimi ve mantığı arasındaki ters orantı)
biraz empati ile aynı mantıkla biz erkeklerin de ipliğimizi pazara çıkarabilecek bir önermedir. eğitim başka, edepsizlik,kötü niyetlilik başkadır. kızlara bu kadar az güvenecekseniz zincirleyip hiç evden çıkarmazsanız maksimum garantiye almış olursunuz, ama bu da biraz tuhaf geldi, değil mi? bazı fikirler biraz daha uç noktaya taşınınca bazen kafaya daha güzel dank edebilir. mühim olan kızınıza evde ne kadar edep aşıladığınız ve onunla iletişiminizi ne kadar iyi kurabildiğinizdir. yoksa, tabii ki bazı tedbirler alacaksınız ama, zaptu raptla her şeyi çözeceğinizi sanma gafletine düşer, kızınızın da bir insan olduğunu, duyguları ve özgür olma isteği olduğunu unutma noktasına gelebilirsiniz.
tıpkı şakirtlerde zeka ve trollüğün ters orantılı olması gibi. kız okumuş, bilgili ve kendine güvenen biriyse ona tabu olarak dayatılan herşeyi yıkacaktır tabii. bunda gocunacak bir şey yok.
(bkz: entry nick uyumu)

ben sana doktor olamazsın demedim, adam olamazsın dedim.

neyse. tanım: genelleme olduğu için karşı çıkılması gereken durum. okumayıp 16 yaşında sevgilisiyle kaçıp çocuk yapanlar da var, üniversiteyi namusuyla bitirenler de. ayrıntılı düşünüldüğünde...

of ne diyorum ben ya, sanki anlayabilecek.
eğitim oranı düşün insanlar yazar olarak alınırsa böyle de başlıklar açılır.
alemin derdi kızların bekareti eğitimi olmuş! dedirtecek saçma başlık. kimene abi isteyen istediği hayatı sürer sizene? siz kendi bakirliğinizle ilgilenin gereksiz bağlantılar ve tespitlerle elceezlerinizi, mercimek beyinlerinizi yormayın.
kendini okumamış kızlarla avutma derneği üyesinin sarfedeceği sözlerdir.
külliyen yalandır. tamamen insanın kendiyle alakalı bi olaydır.
evet öyledir zoruna mı gitti? denilesi söz öbeği...
olmuyo canım olmuyo başka yöntemler deneyin bunlar tutmuyo artık.
http://galeri.uludagsozlu...ant%C4%B1l%C4%B1d%C4%B1r/
egri oturup dogru konusalim, cok dogru bir tespittir. cunku universiteye giden bir kiz az cok kendini gelistirmistir ve kendi vucudu hakkinda sade ve sadece kendisinin soz hakki oldugunu bilir. ne anne ne baba ne abi ne de baska hickimse yetiskin bir kizin seks hayatina karisma hakki yoktur. okumamis bir kiza yapilan sacma sapan baskilar bu kizlara o kadar kolay yapilamaz. bu kizlar dayatilan bakirelik sacmaligina boyun egmezler ve sevdigi insanla seks yapmak kadar dogal bir sey olmadigini bilirler.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
saçmalıktan ibaret. üniversiteye bağlanmasın mevzu aile ve yaşayış tarzıdır olay. o yaşa geldikten sonra aile baskısı yoksa içinde de varsa üniversite zamanında olgunlaşarak bu zamana denk gelmesinden ibarettir. cahil kısım çoğunlukla bakire olabilir fakat onlarda öyle bir aile baskısı vardır ki daha seks nedir biliyorlar mı acaba .bekaret eğitim ile ters orantılı değil kafayla paralel gider .