bugün

aşırı yakışıklı ve havalı olup kızlara göz ucuyla bile bakmamak. diğer yandan, aslında bilinçaltında, beğenilmeme ve reddedilme korkusu yaşayan erkeğin gerçekleştirdiğidir.
her yigidin harci degildir.
badaktır bu işin mümessili.
üniversitede bir iki kez teklif ettiğim kızların reddetmesi sonucu artık her şeyi zamana bıraktığım güzel bir kız görsem bile kafamı çevirdiğim anlardır. gelen zaten kendisi gelir. her şeyin bir yeri zamanı vardır. kıza fazla yüz verincede şımarıyor zaten, kendini bi şey sanmaya başlıyor. o yüzden ilgilenmemk gerekiyorki içine kurt düşsün, kendini sorgulamaya başlasın.
siz de yapın çok rahatlatıcı oluyor. başı derde sokmaya hiç gerek yok. kafa rahat. *
erkeklerde çekiciliği arttırır. kaçan kovalanır. *
kızlar genelde kıymetlerini bilmeyen öküzlere yüz verir. bundan öte misal * büyük bir aşktan çıkalı baya oldu; şimdi sırf sevişmek için biriyle birlikte olmak zor geliyor; uygun hatunu bekliyorum. bu gibi durumlarda vuku bulan olaydır "kızlara yüz vermemek" erkeğiz diye reddetme hakkımız yok mu ayrıca? vermeyiz vermeyiz arkadaş!
kızların astar istememesiyle sonuçlanacak olay. -ahahaa-
cinsiyet ayrımı yapan öğretmenin kız öğrencilere 100 vermemesidir.
reddedileceğini bilen bir ergenin taktik değiştirmesi sonucu dikkatleri toparlayan bir hareketidir.
kızlara elli vermemenin iki katıdır. ihoohhuau askjlşasjk*.
(bkz: öyle başlığa böyle entry çok bile)
beğenmediği kıza bakmamak tabirini yüceltmek.
kızlara yüz vermeyen bir erkekse aşık olunabilir birde saygı duyulur çünkü ben hayatımda bir tane gördüm * *
astar için kara kara düşünmeye sebep olan durumdur.
karizmatik, uzun boylu, aynı zamanda da mankenleri andıran er kişi davranışıdır.

bir de kariyeri üst safhalardaysa en güzel kızı sallamaz bile.

işte bu da benim.
kaliteli bir insan olduğunu gösterir bu kişinin kızlara ne kadar yüz verirsen o kadar bir tarafı kalkar.
yapılması gerekendir. çünkü yüz verince bir havalar, bir afralar bir tafralar, bi '' ben vazgeçilmezim'' havaları, böyle bi kendini nimetten saymalar, totonun kalkması v.s çok sinir bozucu oluyor. en iyisi yüz vermeyip, onun da normal bir insan olduğunu, kimsenin vazgeçilmez olmadığını ona bu şekilde anlatmak. galiba en iyi yol bu.
verirsen olmuyor versen yine olmuyor gelen vuruyor giden vuruyor.
şuan bir sevgilim sevdiğim var ne bir kadına ne de başka bir erkeğe zerre yüz vermem.
her zaman yaptığım eylem. etrafımda dönüp durdu pek çoğu.