bugün

Sırasıyla “yalnız mı yaşıyosun, üstünde ne var, bi foto atsana”dır. Bunlari soylediklerinde kadın cinsi hüsrana uğrar ve konusma hizla sonlandırılır. Kisinin zeka seviyesinin pek yuksek olmadigi düşünülür.
Oraya senle mi gitmiştik sorusu kısa vadede problem gibi görünse de uzun vadede gayet iyi sonuçlar verdirecek bir sorudur.
Param bitti.
" bayan " dır.
biraz kilo almış olabilir misin ? gibi bir soru sorduğunuz son soru olabilir.
Ahahhahqhaha antocum bizde seni gözü açık zannediyorduk böyle bir hata yapılır mı direkt eski sevgililerinin ismini saysaydın.
söylemekten ziyade sorulmaması gereken bir soru; oraya senle mi gitmiştik?

sonu kısa süreli ayrılığa kadar gidip türlü triplere gark olabilecek bu soruyu kesinlikle sevgilinize/partnerinize sormayın.
o diş tellerini çıkar sonra konuşalım. bakalım o seninle sonra konuşucak mı?
- kilo almışsın
- çok aptalsın
- x senden daha güzel
- vermiyorsan siktir git
- biraz az ye
- o elbise sana gitmez
- kardeşinin sorunları beni ilgilendirmiyor
- çıplak foto atsana
- orası çok pahalıdır başka yere gidelim.
Haydi sevgilim bugün alışverişe çıkalım, oradan da seni kuaföre bırakırım. Akşam da romantik bir akşam yemeği yeriz. Ne dersin?

Siz sözünüzü tamamladığınızda sevgiliniz bayılıp düşebilir. Şayet yumuşak bir zeminde değilseniz başını bir yere vurması işten bile değildir.
Sen kilo mu aldın?
kıyafetin yakışmamış,
sen biraz kilo mu aldın,
akşama gecikeceğim işim çıktı,

şimdilik bunları söylemeyin yeter bence.
cevap olarak "hayır" duymak istemedikleri bir isteklerine "hayır" derseniz ne söylememeniz gerektiğini o an anlarsınız.
daha bu sabah söledim tipe bak yaa diye diğer kızlar beni linç ediyodu. Kız grip olmuş harbiden tipi kaymıştı.
" sen kilo almışsın."
Söylen"memesi"...

Hala mı konuşuyorsun anlamıyorum ki!
ders notlarına bakabilir miyim?
tabi seninle paylaşmak için girdim bütün derslere!
kilo mu aldın sen!

ölmek istemiyorsanız söylemeyin.
Amk.

Beyler böyle bir kelime soylenmemelidir.

Sayet ben bunu bir kıza desem üç gün sokağa çıkamam. Hadi dedim diyelim memleketten Kuzenler gelir namus meselesi der evlendirirler.

Hem amk dicem kıza hemde kız benle konuşacak. Ayyhhh birşeyler okuyort.
Su hatununun X'si cok guzel.

O an: Yanit benimki guzel degil mi?
2 gun sonra: Zaten benim X'im guzel degil.
1 hafta sonra: X'imi begenmiyorsun zaten.
1 ay sonra: Sen zaten baskalarinin X'ini begeniyorsun. Bi kere bana senin de Y'n guzel demedin.
1 yil sonra: Sen git o hatunun X'ine bak. Zaten bayiliyorsun.

Seklinde uzar gider. Velhasil hic hata yapip da baska bir kadin icin begeni ifadesi kullanmayin. Asla affetmezler, unutmazlar.
götünüz çok güzelmiş hanımefendi.
"Evrende senin kadar çirkin bir kadın görmedim" gibi cümlelerdir.
Kilo mu aldin sen ya? Ve kufurlu soylemler(samimiyete gore bu artabilir,ortadan kalkabilir).
ortak altılı yapalım mı. yapmıyorlar.
Küfür ve dış görünüşü hakkında yapıcı olmayan eleştiriler. Bazı kızlar küfür seviyor sanırım bilemeyeceğim onları. insan sevdiğinden de küfür duymak ister mi ya? Samimiyetmiş. Olmaz olsun samimiyeti.