bugün

Kestir sende kurtul delikanlı. *
Gercekten de cok saglam bi belgeyle kanitlanmistir. Uludagda sozluk yazarinin yazdigi seyi belge diye sunmus herif.

O degil de mezun olunca gidin adam gibi durumunuzu belirtin sonra magdur olduk diye aglamayin buralarda.
Çıksaydı gelir niye çıktı diyeceğiniz için.
durumunuzu belirtin diyen cinsleri ortaya çıkarmış başlıktır. lan adamlar evde yaşayan teyze'nin çanakkale'deki arsasını bile ev geliri sayıp ( ne gelir geliyorsa duran arsadan ) sana yüksek prim çıkarıyor. ne derdini anlatması ?
lan devlete gelir testine falan girmeyin hiçbir bok tahakkuk etmeyin,dilimizde tüy bitti laf anlatcaz diye..senin işinin olmaması devletin umrunda değil annenin babanın malları da senin sayılıyo..öyle gidip borçtan kurtulmak gibi bi durum yok hele de mezunsanız,tuzak var ortada resmen..kezbanın teki gelmiş bilmediği konuda atıp tutmuş,sana mı düştü bunun derdi anam..

o borç sike sike silinecek gençler,devletin sadece yüzde 5ini tahsil edebildiği salak bi uygulamadan bahsediyoruz..buna af çıkmama gibi bi ihtimal var mı bi düşünün..ki olayın içinde bambaşka şeyler var,devlet için alacak görünsün yeter gerisi umrunda değil..ha yatıran kerizin parasını da çatır çatır yiyecekler örtülü ödenek olarak gösterecekler olay budur kardeşim..

gitmeyin ödemeyin,şu şerefsizlere yatırılan her kuruş benim kanıma dokunuyo,istesem çok rahat ödeyebileceğim bi miktar olmasına rağmen ben gidip ödemiyorum,yüksek borç çıkan durumu olmayan arkadaşlar dişinizden tırnağınızdan artırıp vermeyin bu parayı nolur,saçmalamayın..haraç bu başka bişey değil..

kızlara çıkmaması değil erkeklere bu borcun çıkmasının sorgulanması gerekir.
kimliğimden şüphe ettiren başlık. benim nasıl borcum var peki, evlenmedim, çalışmadım, anne-babamın herhangi bir varlığı olmadığı halde en yüksek basamaktan borçlandırılmışım. ödemedim ha bire faiz işliyor. işlesin bakalım, benden habersiz bana borç takan devletinizi..
güzel tespittir.
güncel Önemli Başlıklar