bugün

ilgi. Yetmez arkadaşlar, yüz bulunca astar isterler. Bu yüzdendir ki bir sevgiliye bir ton hitap şekli var. Adamlar artık tıkanıyor bir yerde yok uğur böceğim yok çıngıraklı yılanım gibi şeyler çıkıyor ortaya. Canısı diyen var ya.

sevgi. Kız size ne taraftan bakarsa baksın hep yeteri kadar sevmediğinizi görür. Lan 21 yaşında adamım seni seviyorum diyecem diye bir ton kıvrandım belli ki bi tıkanma var beynimde, elim ayağım titriyor lan heyecandan, kalbim tekliyor amk. Sen gelmiş bana diyorsun ki "yeteri kadar sevmiyorsun kerem, seven insan böyle davranmaz kerem" . Kalbimi talan ettin kaç zamandır kira vermiyosun be gülüm. Gülüm mü? Hssktr.

hediye. Hediyelere doymazlar yemin ediyorum. Burada ben şöyle bir bug buldum aga, eğer beklentiyi yüksek tutmazsan çok masraf çıkmıyor başına. Doğum günü kutlamayan adamım. Hediye bana daha çok bir kız ismi gibi geliyor. Ama kızlar bekler. Valla bak bugün küpe alırsın yarın pırlanta ister.

gezmek. Kız bordo bereli gibi amk yorulmak bilmiyor. Her yere girip her deliğe bakıyor. instagrama foto atmak için gezmeye çıkanları var ya sen düşün artık.
Tabikide kıyafetler. Al al doyamıyorum giyecek hiç kıyafetim yok gibi geliyor hep.
zaman.

bu kadar boş bir insan olup bu kadar çok zamana ihtiyaç duymak, dahası bu zaman zarfında hiçbir şey yapamayıp, üretemeyip hala da "zamanım yok zamanım yok" diye ortalarda gezmeleri. özellikle türk kızlarımızda bu duruma çokça şahit oldum ne yazık ki.
nasıl yazılmamış hayret: (bkz: para)
Sevgi ,ne kadar sevdiysem yetiremedim ondandır zaten gitmeleri ve bir daha geri dönmemeleri. (yok ağlamıyorum)
para yeter kizlara, para erkeklere yetmez..

aşk, sevgi, ilgi, göt kaldiracak her bişey, hep yenisi arzulanir, daha fazlasi.. paranin istenmesi de bu sebeptendir, yoksa hic birinin salt şeysi degildir para.
ayakkabı, çanta, parfüm, kıyafet, makyaj malzemesi.
Makyaj malzemesi ve oje. Hep daha fazlası gerekli.
Sevilmek. Sevin yahu ötesi var mi ziksinler zamani, ilgiliyi, parayi.
(bkz: Yarak Afedersin)
erkekler olarak hepimizin aklına aynı şey geldi kabul edin. Evet bro evet damarlı olan..
hangi birini yazalım insaf dedirtendir.
(bkz: sex)

Bir türlü yetmiyor istedikçe istiyolar.
güçtür efendim. kadınlara güç yetmez.
güç ve başka bir kadının sahip olduğu birşeyi elinden almak.

güç aslında başka kadınlardan üstün olma içgüdüsünde en önemli unsurdur. öyle kaba kuvvet değil. yetkisiyle, kıyafetiyle, takıları ile, yanındaki erkeğin statüsü ve parası ile ve tabi güzelliği ile. çünkü doğal seleksiyon için önde olmak lazım.

önde olmak için açılıp saçılmanın sebebi de budur. diğer unsurlar nadir bulunur durumlardır. ancak %10 bunlara sahip olabilir. kalan kısım ise bir şekilde öne çıkabilmek için en fazla çekici olmak adına salakça işlere kalkışır.

güzellik ise ayrı bir mevzu. makyaj asla yetmez kimine. zira kandırma üstadları için makyaj miktarı ve tonları ortamda çekiciliğin başlıca gerekliliğidir.

bir kadının elindekini almak ise, zafer için aşılması gereken bir savaştır. zavallı erkek kendisi için savaştıklarını düşünür oysa ki aslında kadınlar arasındaki savaşın galibinin ganimetidir o. bir başka savaş için hedef olmuştur çoktan. tripler ve kıskançlık krizleri bundandır.
herkes para yazmış, sanki para erkeklere yetiyor, dürüst olamıyoruz itiraf edelim; ilgi ve şefkat yetersiz gelir onlara, çünkü doğal ve yeterince vermeyi beceremeyiz.
para para paradır. Çok fazla paradır.
parfüm parfüm parfüm parfü parf par pa p.
erkeğin başının eti.
Ayakkabı ve Çanta. *
istekleri bitmez saymakla bitmez.
Kıyafet tabikii.
Siyah oje.
Duygusal veya fiziksel anlamda hiçbirşey.

Şu ana kadar ana fikri "para" olan hiçbir ilişkim olmadı * ama manevi olarak verdiğim hiçbirşey yetmedi.
Tüketim toplumu olduk anasını satayım iyice, yaptığın bir jest, güzel söz vs. ilkinde çok iyiyken bi daha artık etkileme ihtimali yok çünkü geçti o yapıldı tüketildi. Nereye kadar büyütülebilir ki beklenti?
Sırf 4 saat görmek için 950km yol tepip sürpriz yaparak yanına gittiğim kız görüp sarılmasından 45 dk sonra bana "beni sevdiğini artık düşünmüyorum ince jestlerin artık yok" diye bi cümle kurdu. Uzun lafın kısası ne verirseniz verin, ne kadar çok severseniz sevin, ne kadar düşünürseniz düşünün, ne kadar şaşırtırsanız şaşırtın. Bir dahaki sefere yetersiz kalacaksınız.
(bkz: bamya)