bugün

kızların çirkin erkek sevip sevmemesi sorunsalıdır. Bence çok azı çirkin sever. Onlarca hatta yüzlerce kız tavlama konusunu ele alan kitaplar tamamen manipulasyon ürünü gibi geliyor bana. Çirkin erkeklere umut veriyor ama ortada bi bok yok.
bunlar daha yakışıklı erkekleri sevmiyorlarki şekinde cevap verilebilecek sorunsal.
egoist olmayan kız çirkin erkeğe de bakar. Çirkin olup kişiliği o kadar temiz insan gördüm ki ben. Şuana kadarki sevgililerimin hepsi hemen hemen çirkindi.
parası varsa sever.
tatlıysa sever.
paspal olmadığı sürece, ağzı laf yapan erkekler golü atanlardır. bir de yakışıklı erkeğin oto, boku, püsürü çoktur. genelde uzak durur kızlar aldatılmamak için.
otuzlu yaşlara doğru bi uyanma evresi yaşarlar, daha sonra inceden çirkin erkeklerle ilgilenmeye onları sevmeye başlarlar.
murat dalkılıç' ın klibine konu olmuş sorunsaldır.
ahanda klip: http://www.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU
güzellik kadar izafi bir kavram yoktur demiş biri. kim demiş şimdi onu hatırlayamıyorum ama doğru demiş.

sana göre çirkindir, aşığına göre dünya güzelidir. sanane.
erkegin guzeli cirkini olmaz sorunsali konu tam bir jargona dondu.
güzel sorudur.

Ben gördüm. Bir içimlik kız maymundan bir dakika önce doğmuş bir genci sevmiş, sevmiş ama. Zeka desen yok çocukta. Ne bulmuş bende anlayamadım. Tabi kız gencimize ayar vermiyor değil.

Velhasıl olabiliyor böyle şeyler.
insan olmalari yeterlidir. Yemisim dis guzelligini.
Adama bak yanındaki hatuna bak sözü tekrarlandığı sürece çirkin erkek sevilebilir diyebiliriz tabiki ama para konusu en önemli faktör...hem parasız hem çirkinse elizabetin sevgisine muhtac kalma ihtimali çok yüksek
Yakışıklıysa hoşlanırlar, parası varsa aşık olurlar.
dil olunca çirkin erkeğin de gayet şansı oluyor.
çok kez " ne işi var lan bu lavuğun, kızın yanında" sözünü ediyorsak sevdikleri aşikar.
tatlı veya sempatik ise çekilecek bir yönü varsa hatta çirkin olmasına rağmen yetenekli ise bir yerden kaybeden bir yerden kazanır.
kimisini kendisini dünyanın en mükemmeli sanacağı kadar sever. sevdikten sonra çirkin değildir karşıda ki hiç kimse.
lan bu kız milletinin sağı solu belli olmaz ki. kız gördüm 1 80lik nışanlısını azarlayıp 1 70 birine aşık olmuş.

Not: ne çirkin sayılırım ne yakışıklı, sadece biraz gözlerim büyük.
cevabı için "kıroyum ama para bende" diyen tiplerin sağ ya da sol taraflarına bakılması gereken sorunsal. o zaman anlarsınız bunun cevabını ve iç çekersiniz.

edit : pardon geçirirsiniz.
evlilik programlarında ilk görüşte beğenilmeyen ancak evleri, arabası ve sağlam bir emekli maaşı olduğunu duyunca ortaya çıkacak durum.
her çirkinin bir kusuru vardir.
günde en az 10 kez 'kıza bak, yanındaki düdüğe bak' dediğimize göre, evet olarak cevaplanması gereken sorudur.
kişisine göre değişecek sorunsaldır. burdaki çirkinlik, güzellik kıstası kızın güzellik kıstasıyla doğru orantılıdır. yani kız ne kadar güzelse o kadar yakışıklı erkek isteme hakkı vardır.

bahsedilen kız güzelse ve çirkin erkeği sevebileceğini düşünüyorsanız biraz ütopik. para, karizma vs. ile açıklanmaya çalışılmış fakat gece o adamın koynuna girecek olan o kız, siz değilsiniz. bu kızın körlük gibi bir engeli de yoksa neden çirkin bir adamı sevsin ki? sevgi için biraz görsellik, fiziki uyum gerekir.
her güzel kızın yanında bir kel vardır lafını akıllara getirir.