bugün

Cevabı herkesçe malum, evet olan sorunsal.

Hollywood yıldızları, bizim yerli dizilerde boy gösteren elemanlar, ünlü şarkıcılar, modeller ve televizyon yüzü olan erkeklerin tamamına yakını kaslı, sportif vücutlara sahiptir. Haliyle Kaslı, güçlü, atletik erkekler varken kim ne yapsın çiroz, çelimsiz ya da göbekli, kilolu erkeği.

Tarihten bu yana da erkeklerde güç hep kaslı ve atletik vücutlarla özdeşleştirilmiştir. Yunan tanrılarını betimleyen antik heykellerde bile figür güçlü, kuvvetli kaslı erkeklerdir.
Soruyu sormuşsun, bi de cevabı gayet güzel mantıklı vermişsin de başlık açmanın amacını anlamadım.
insan vücudu estetik olarak karşılanır. Hattaha çıblak insan vücudu bile ayıp olarak görmeyen insanlar vardı. Nedeni ise estetik olması.
Estetik vücutdan herkes hoşlanır ama birisi hoşlansın diye uğraşıp durmayın.
Yapacaksanız bir şeyi kendiniz için yapın.
erkek sportif ve fit olsun tabi. ama abartip kendisini horoz gibi şişirmesin.
oyle olunca cok komik ve itici oluyorsunuz.
bence kızlar ıcın oncelık para kas 2 veya 3. plandadır.
aklı çalışanı sevmedikleri kesindir.
Yok be. Göbeğinde yatıp uyumak en güzeli.
zeka öncelikliyim diyelim. ama o da olursa tadından yenmez.
Amacım sizleri etkilemek değil yalnızca vûcudümûn git gide aşama katettiğini paylaşmak istedim.

Saygılar efenim.

Önce: görsel
Sonra:
görsel

Tabiki yeterli değil, çalışmalara devam allah'ın izniyle.
Olsa da olur olmasa da olur. Omuzları geniş olsun yeter benim için.
Kızlar vücut çalışan erkeklerden hoşlanır, beyni çalışan erkeklere de aşık olur.
Yukarıda ki fotoğraflardan önce, hoşanıyorlardı bence. *
Vücudunun neresini çalıştırdığına göre cevabı değişecek başlıktır.
kesin ama birde şöle düşünmek lazım 155 165 boyları arasındaki bir kızın seni beğenmesi için vücut yapmak mantıklımıdır. Bence o boydaki kız zaten benim yanıma yakışmaz ondan ona bakmam bile bu arada boyun 185 ve spor yapıyorum ama kendim için.
Bir ton balıklı salata yemeye çıkarabilirim beyefendiyi.
kızlar için vücut çalışan erkeklerden hoşlanmazlar bence.
Beyin lobları da fiçuta dahil mi? Ona göre cevap verelim.
Çoğu kadın güçlü erkek profilini tabi ki sever. Korumacı tipli,karakterli bir erkek kendini güvende hissettirir kadına. Bu yüzden vücut yapmak hem kadınlar hem de sağlık açısından erkeklerin lehinedir. Ha öyle çok cılız olmadığı sürece vücuda felan gerek yok şahsi kanaatim bu yönde. Sonuçta hiç kimse mükemmel değildir.ve başkaları için değişmek zorunda da değil,değişmeyin.

Be yourself.
bu konuya evrimsel olarak bakanların yorumuna göre, güçlü erkek tür devamlılığı için avantajlıdır, o açıdan seçilir. buraya kadar güzel, ama büyük olsa bile fazla büyük olmasın diyen bayan da çok. benim bu konuda düşüncem eskiden o kadar büyük insanlar olamayacağı için (steroid, hgh v.s) beyinde farklı bir yorumu olabilir.

http://nattyornot.com/wp-.../ulisses-jr-steroids.jpeg

neyse, kafayı fazla yormayın özetle. kendinizi geliştirin, kendiniz için geliştirin. prensipleriniz olsun, kızlar şunu bunu seviyor diye yapmayın bu işleri.
sadece vücudu güzel diye bir kızın bir erkekten hoşlanması biraz saçma gibi sanki.

spor denen şey insanın kendini iyi hissetmesi, biraz özgüven, en önemlisi de sağlık için yapılan bi'şey esasen. son yıllarda özellikle etrafta en duyduğum laflar "spora gidiyorum", "spordaydım", "60 kilo bench press bastım", "sabah 3 yumurta haşlıyosun abi, kışın istersen sarısını da ye.".

güzel işler tabi bunlar ama abartmamakta fayda var, kimisinde kafayı hepten götürüyo.

geçtiğimiz gün salonda çalışırken duyduğum bi diyalog beni benden aldı. kısık sesle bi erkek sesi;

+ hissediyor musun?

daha ince ve ürkek başka bi erkek sesi;

- eveett.

şuh sesli abi tekrar;

+ güzeeeel.

dönüp baktığımda manzara şu ki; daha tombul gözlüklü terli bir arkadaş kan ter içinde arka kol çalışırken yanındaki vücutlu abi ile aralarında geçen tatlı bir sohbetmiş meğer. çalışsın tabi, yanında senden daha tecrübeli bi badi bu işleri daha da kolaylaştırır ona da eyvallah ama nihayetinde bu tombul arkadaşın mayıs ayında ivan dragon'la kemer için yapacağı bi boks maçı da yok.

bu işlerin insanlar arasında yaygınlaştığının bir başka göstergesi de her yerde görebileceğiniz sporcu besinleri satan mağazalar. artık limonata gibi protein tozu içiyor, leblebi gibi bcaa yutuyor, aspirin niyetine amino asit içiyoruz. hatta daha ileri gidip eylül ekimde grip aşısı vurur gibi belden omuzdan steroid iğnesi vurduruyoruz.

bunlar işin tehlikeli kısımları; tamam protein tozu doğal peyniraltı suyundan yapılan bir ürün tamam, ya tamam gelişmek istiyosan lazım, ya tamam sigara da zararlı onu da biliyorum ama yakamadığın supplement o karaciğeri böbreği yoruyor güzel kardeşim. daha 20 li 30 lu yaşlardasın bak hayat uzun, değmez. hele hele steroid denen şey sana 2 ayda game of thrones da gladyatör rolünü oynatabilecek vücudu sağlar ama allah vermesin kalbi tekletir, vücudun hormon dengesini bozar, duygusallaşırsın. yine bir örnek; bu işlerin yarışmalarına katılan bir abimiz, insanlıktan atlığa evrilirken salona kucağında yavru kedisiyle gelir; ya niye getiriyosun abi bunu durmuyo mu evde diye soranlara,

+ ya ağlıyo ben yokken evde, hiç kıyamıyorum ki.

derken gözleri dolardı.

elbette hayvan sevgisi, elbette yavru kedi ama 30 yaşında bir adamın kedisinden bahsederken gözlerinin uzaklara dalıp ağlamaklı olması da dışarıdan pek sağlıklı görünmüyor. hadi fight club'dan Bob karakterini hatırla; aldığı hormonlardan göğüslerine sütyen takmak zorunda olan duygusal abimiz. kötü di mi, yapmayın.

sen sporunu yine yap haftada 3 4 gün, beslenmene uykuna da dikkat et, haftasonu yumurtanı etini balığını da ye, kendin için yap, kızın beğeneceği varsa kürdan kaldıramasan yine beğenir korkma.
güncel Önemli Başlıklar