bugün

karantina dolayısıyla evinden çıkıp kahvede batak oynamaya gidemeyenlerin sözlükte kahvehane havası yaratma çabası ve isteği.
Bir kadının tırnağını, elini, kolunu, bacağını, ayağını görmek bu insan müsveddelerini neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim. isteyen istediği yere istediği yerini çeker koyar bu kimseyi zerre ilgilendirmez. Özellikle sizin gibi çomarları.
görsel
Beni atın Ceyda kalsın. Ceyda yi atmayın. Beni atın.
Sözlüğü işsiz dayıların okey ve tavla oynadığı kahvehanelere çevirecek bunlar anlaşıldı.
Kampanyanın faydalarına gelirsek:

1) Sözlük daha elit ve entelektüel bir mekan haline gelecek.
2) Eksi oylar yüzde 70 azalacak.
3) Saçma sapan ilgi arsızı saç baş tırnak makyaj başlıkları olmayacak ve biz bu çirkin görüntülerden kurtulacağız.
4) Düşük ıq lu amsalaklar sözlükten uzaklaşacak ve biz kaliteli sözlük erkekleri olarak çok daha kaliteli konuları tartışacağız.
5) Kadın erkek polemiği saçmalıkları ortadan kalkacak.

Evet kızlar bu sözlükte artık istenmiyorsunuz. Nazikçe uyarıyoruz artık gidin ve bizi rahat bırakın ki sözlükçe gelişebilelim.
Yıl, yıl hortlatılan mevzudur. Sanıyorum i.neler iş başında, kızların varlığında ham yapacak birilerini bulamayınca işi dehlemekle çözümleyeceklerini sanıyorlar.
Ay demek erkeklerle başbaşa kalmak istiyorsun?
Ay hoştt ulan!
talep gerçekleşirse sözlükten üç (rakamla 3) kişinin atılmasıyla sonuçlanacak kampanyadır.
öyle bisi olursa ben götüme teneke bağlar gezerim burda.
erkek dayanışması ayağına ibnelik meşrulaştırılmaya çalışılıyor gibi geldi ama kimseyi de töhmet altında bırakmak istemem tabi.
öyle bisi olursa ben gotüme teneke bağlayıp gezerim
güvenilmez size ibneler.
desteklenen kampanya. atılsın sözlük ahlaka kavuşsun bunlar ahlak bırakmadı sözlükte.
kampanyayı bilmemde, kızların puan ve karmalarını görünce erkekler atılası duruma düşüyor. seufs.
Kızları gönderin sonra birbirinize yürüyün dimi?
Mantikli. Bizi atin. Sonra;

(bkz: üçgen şeklinde birbirine takmak)

kolay gelsin...*
kızlar ortamların çiçeğidir, onlarsız olmaz. varlıkları beni mutlu ediyor.
(bkz: uludağ meslek lisesi torna tesviye bölümü)

uludağ sınıfı

nüfus : 117658 ( tamamı erkek )
rakım : yok. rakımı bile yiyip bitirdiler.
kızlar sözlükten atılmasın, tam tersi, sözlüğe daha çok kız gelsin ki, sözlük kişiliğini bulsun.
görsel
inci sözlükten kırma olan yazarların başlattığı kampanyadır.
6) bir benim girdiğim entrylere bak bir de seninkine. görünüşe bakılırsa kafayı sözlük kızlarına takmış özgüvensiz eziklerden de kurtulacaksınız.
güncel Önemli Başlıklar