bugün

olamaz mı olabilir. belki benim kağıt param döne dolaşa senin cebine girmiştir.
(bkz: olur olur bal gibi olur)
biriside bize platonik aşık olsun lan o zaman. diye isyan ettiren durum.
sorunsal falan değil.

kızlarda duygu denilen şey pekte olmadığı için kızlar platonik aşık olmaz.
olur hemde bıktırıcı derecede. lisedeki arkadaşm aşık olduğu cocuk koyu renk okul pantolonu giyiyor diye gitti koyu renk aldı. gri converse giyiyor diye gri aldı. ve gömlek üstüne giydiği kazakların aynı renklerinden alıp giyerdi. neredeyse her okul çıkışında takip ederdi. beni de yanında sürüklerdi.
kızlar daha çok platonik olur kanımca erkek bir yerden sonra tak edip kıza açılabilirken kızların öyle bir şey yapması pek olası değil işte o yüzdendir ki kızlar daha çok platonik olur.
olurlar hem de erkeklerden daha bir güzel olurlar.
kızlar platonik aşk yaşarlar fakat tarkana kıvanç tatlıtuğ denilen heriflere filan olur heralde.
platonik aşk değildir onlarınki olsa olsa hayranlık.
Aşkı da kendi tekeline alan erkek milletinin sorunsalı. Olur elbette. Üstelik kadın bilhassa daha duygusal kadınlar platonik yaşamayı tercih ederler, daha kutsal daha ruhani bulurlar bunu.
Sorunsal bile değildir; olur tabiki. En yakın örnek: Benim arkadaşımın platoniği var.
Ölür bile.
kendimden biliyorum gayet de dibine kadar olur.
aşık olmak erkeğe yakışır kadına asla. kadına yakışan sadece aşktır. kız platonik olsa bile yakışmaz.
Küçükken olmuştu. Kızlar siz sakın babanızın iş arkadaşına aşık olmayın. Özellikle 4 yaşındaysanız.*
güncel Önemli Başlıklar