bugün

ömrümün uzun bir kısmında genelleme yapmaktan hep çekinmiş ve uzak durmuşumdur. fakat hem lise dönemlerim de yaptığım analizler hem de okumakta olduğum üniversite de var olan bu durum hakikatten iç karartıcı. biz zaten sizlerden vazgeçtik siz bizi siktir edin. ama yüreği güzel insanları da görün.

edit: kendi adıma açmadım bu başlığı ben. onların duygularına tercüman oldum. onlar burada ses verin aq.
Piçlik dediğiniz olay gücün ve özgüvenin simgesidir. Efendilik ise ezikliğin ve pasifliğin simgesidir. insanımız ise tam tersini savunur.
Piç diye tanımladığınız daha atılgan, konuşkan ve özgüvenli insanlar . Ağzını aç kız bekle . Oldu kardeşim
Onlara gerçekleri değil duymak istediklerini söylediği için. Başlarda tabi. Sonrada çatır çatır terk ederler.
Özgüvenli demiş yazar arkadaş doğru demiş belirli yaş aralığını kapsar zaten ileriki yaşlarda daha oturaklı erkek arar kızlar doğa kanunu gibi bişey sanırım.
kayınbaba kahrı çekmeyecekleri için.
Afedersin piç erkek eğlenmelik efendi erkek evlenmeliktir sonunda.
Çünkü efendi erkek eziktir, çekici değildir. Ancak ülkemizde piçliğe giden yol serserilerden geçiyor bu da ne yazık ki biraz doğru. Piçliğin verdiği özgüvenle birlikte bu tipler prim yapıyor. Dışarı çıkıp piç erkek mi efendi erkek mi diye sorsanız kızlara “yaa tabi efendi erkek” derler ama külliyen yalandır. Çoğu efendi erkeğin yanına yaklaşmamıştır bile. Kızların istedikleri aslında düzgün bir adamda bulunan piçlik arayışıdır...
Bir kızı çok sevmeyin kedi gibiler çok severseniz sizi tırmalıyorlar yada her an üzmak için ellerinden gelini yapıyorlar.
(bkz: Ben) çok temiz kalpli dürüst ve zeki biriyim ama etraftaki kızlar gidip mercimek beyinli ferhat ile konuşuyor. Göz var nizam var birader ayıptır yani
Kim karar veriyo olm bu islere.efendiligimle doverim, haketten doverim.
kasar oldukları için diye cevaplandırılacak sorudur. kasara piç erkek yakışır.
Çünkü macera var.
Çünkü eğlenceliyiz amına koyim. Sıkıcı adamı ben erkek halimle bile istemem. Ailesi keşke hiç doğurmasaydık, kürtaj seçeneğini değerlendirmeliydik der.

Boş yere kızlar neden piç sever diye kafa yorma. Sıkıcı bir adam olduğunu kabul et ve götünün üstüne oturmaya devam et sayın amına koduğum.
Adı üstünde piç, kasmayın bu kadar. Gurursuz, onursuz, yüzsüz.. ve bunların getirdiği eylemler bütünü, kadınları islatmaya yetiyor.

Mesela bir gün prenses gibi hissettirip, diğer gün bir orospu gibi hissetirebilir bu herif. Kadına kendini sorgulatabilir. Durağanlık yoktur. Sen garibim, aman kırılmasın aman kötü bir laf çıkmasın ağzımdan diye anca kedi gibi sinersin oraya.

Yani Kadınlar, iyi kötü, bir heyecan sever. popülerlik sever, en taninanin yaninda olmak ister, vicik vicik romantizm değil de yatakta en iyi sikeni sever. Özündeki mazoşisti tatmin edeni sever.

Ha sonucunda piç erkeklerin terli kasığını itaatkâr bir köpek gibi yalayıp sonrası siktir edilirken, o gariban erkeklerin tekine yamar kendini. Hatta tüm sinirini de, ağzındaki tuzlu tat ile bu garibandan çıkarır.

Tanrı, erkekleri efendilikten korusun! Amen.
Efendi ve paralı erkek siker.net.
Genelde piçler kız peşinde koşar.
Popülasyon meselesi yani.
varoş kızlar piç erkekleri sever üstlerindeki pantolonu 2 yıl değiştirmeyenler varya heh onlar. ortalama kızlar siklemez o tipleri.
bıktık bu bot başlıklarından--bbbb.
-Kızlar dürüst ve sevimli erkekleri sevmez diye biliyordum?

-kızlar sevmez, ama kadınlar sever.

Askin kimyası.
biz piçleri sevmiyoruz sevdiklerimiz piç çıkıyo.
Bence bu kızların yaşıyla alakalı bi durum.
güncel Önemli Başlıklar