bugün

aydınca ve demokratikçe düşünen bir erkek ve onun ailesi varken neden 4 duvar arasınıa girsin kız.
Muhafazakar demek herseyden kendini soyutlamak insanliktan bile soyutlamak anlamina geliyor onlar icin. Boyle birisini istemez kizlar. Oturup iki cift laf edebilmeliler karsilikli.
aksini iddia ediyorum. (bkz: Huzur sokağı bilal)
derdi veren allah, dermanı da verirmiş.

(bkz: görücü usulü) (bkz: cemaat içi evlilikler) bu yöntemlerle beğenilmeyen tipleri birbirine kakalıyorlar.

ama yanlış anlaşılmasın bu; görüş, yaşam tarzı, düşünce olarak birbirlerine benzedikleri için sorun çıkmıyor. bir de biat kültürü olunca ses de çıkarmayıp kabul ediyorlar.

hatta biraz daha ekleyeyim; kendisine, yargısız infazla orospu damgası vurmuş bir erkeği hangi kadın beğenir ?
zaten iyi bir insansa erkek, muhafazakarlığı fark etmez kaparlar.
Sıkıcı olmalarındandır.
heyecan duygularına uygun olmayan bir profil çizdikleri için şeklinde yanıt verilebilecek soru.

kimse beyaz çorabını çıkarıp pilav yiyen bir adama amını hüpürdetmek istemez. ben mesela... heyecan dolusun slife derler hep.

bazen atlıyorum motosiklete, hoop miami. bir anda kumsaldayız sevgilimle. bazen canım sıkılıyor, karadeniz tatili. gelsin börekler, kuymaklar gelsin memeler.

çılgınca yaşayalım be arkadaşlar.
Duz adam olduklari icin. Maceraci erkekler kizlarin daha cok ilgisini ceker. Ancak yine de evlenme caginda muhafazakar bir erkegi tercih edebilecek bir suru kiz oldugunu da dusunuyorum. Muhafazakar erkekler evlenene kadar abaza olma durumlarini "muhafaza" ederler.
kızlar muhafazakar erkeklerden de hoşlanabilir. dünya da çeşit çeşit insan var böylesi neden olmasın? olay sadece onunla karşılaşmakta. ve seviyorsanız, farklılıklarınız çok uç noktalarda da değilse gayet de mümkün her şey. ama bu kızın da göze alıp almamasına bağlı bir yerde.

ne dedim ben? *
muhafazakar kızlar muhafazakar erkeklerden hoslansın dıye.
güncel Önemli Başlıklar