bugün

Bencede oynasalar oyundan konuşurduk ne güzel.
bilgisayardan pek anlamadiklarindan olsa gerek anlayanlar zaten oynuyo.
"şahsen ben seviyorum" cümlesi ile çürütülecek sorunsal.
daha farklı şeylerle ilgileniyorlar demek ki. ilginç bi tespit.
Çünkü anaları onlara kalk soğan doğra diyerek pc başından kaldırıp kek tariflerine bakmaktadırlar temel sebebi budur.
oyunların daha çok erkeklere hitap etmesinden olabilir. futbol, araba yarışı, strateji, şiddet içerikli savaş oyunları vb. onları sarmıyor olabilir. ben the sims gibi oyunları duymuştum kızların severek oynadığı.
Severler.
görsel
(bkz: becerememek)
Sizler cocuk gibi virtual ortamda birbirinizi yerken benim gibi gercek erkeklerle gercek iliskiler yasamak icin olabilir.
Not: bu entry kesin eksi rekorumu kirar ))
çoğu savaş ve strateji bazlı. ama bunu sevenler de var yok değil.
her kız değil ben çok severim.
Erkeklerin ilgisini bilgisayar oyunu kadar çekemedikleri için.
normal hayat daha çekici gelmektedir.
Savaş ve hayatta kalma oyunlarını çok severim.
Özellikle konsol oyunlarına bayılırım.

Sevgilimle yapmayı istediklerimden.

(bkz: bir genellemeyi daha bok ettik)
(bkz: hadi gene iyiyiz)
Sağ lopları sol loplarıyla sevişemiyor galiba,ama bizde öyle mi anasını bile hoplattıra zıplattıra,ulan faruk polise gel adam çürükte sen burda bekle ben arkadan dolaşayımda gorsün ebesinin ameyağğ
işyerinde bilgisayarda mario oynayan bir bayan görmüştüm. oynayan var ama sayısı az olsa gerek. çocukluğumuzda river ride oynardık hero oyunu vardı. street fighter oynardık ama atari salonunda bayan yoktu. blanka karakteriyle rakiplere 220 v elektrik verirdik. ne günlerdi bee. sagat kolları uzardı tepeden yumruk atardık. oyunda chun-li bayan karakteri vardı. ama oynayan yoktu. ilerki versiyonlarında akuma karakteri vardı tuş kombinasyonuyla süper güçle rakibi yenerdik.

http://static.giantbomb.c...ii2_akuma_hugo_poison.jpg
genellenemez bi önerme daha. ben bayılırım mesela. yıllardır da oynarım. heart of darness oynadığım ilk senaryosu olan oyundu. might'n magic favorilerim arasındaydı. sonra ne biliim LOTR iyidir. medal of honor. zamanında az zaman tüketmedim world of warcraft başında. şimdi de oynuyorum. zevkle. çocuk uyduğu zaman hemen bilgisayar başına geçip kafa dağıtmaca o zaman. *
(bkz: yaşasın içimdeki hiç büyümeyen eğlenceli çocuk)
Bu ne sazan avi mi amk.
Sacmalik dolu baslik.
O kapasitede olamadıkları için olabilir. Malum, oyunlar zeka ve çeviklik istiyor.
Aile izin vermez ki kızlar bilgisayar oynayamaz diye. Örneğin ben kızım mutlu mutlu oynuyorum eve misafirler geliyor. Amaann gız sen bilgisayar mı oynuyorsun yaa sen erkek misin?? Diyorlar o yüzden olmuyor