bugün

Çünkü kızlar 'bilgisayar'ın oynanmadığını, hafızasına yüklenen oyun yazılımının oynanabildiğini bilir de, ondan.
Ben gayet oynuyorum.
çünkü bilgisayarlarla oynuyanlarla oynuyorlar. gayet açık değil mi?

edit: (bkz: yakbisigara)
wow sayesinde tanışıp sevgili olup evlenen, şu günlerde de karı koca ölümüne pubg oynayan çift tanığım için herkese göre doğru olmayan durumdur.

Buna ek olarak lol de bot pre yapan karı koca da tanıyorum.

hem insanlar oyun oynarlar, bilgisayar değil.
Gamer kadınla tanışmamış yazar sorusudur. Kız arkadaşın raiden'ı alıp fatality yapmasından biliyorum.
bilgisayarla oynanmaz da ondan. bilgisayara yüklenen yazılımlar oyun statüsündeyse o yazılımlarla oynanır. ben hiç monitörümle ya da kalvyemle oynamam mesela.
ilgilerini çekmiyor sanırım, bir de bir oyunu beceremedikleri an pes ediyorlar.
harbiden neden bilgisayarla oynamıyor kızlar? galiba su şişeleri ve parfüm şişeleri ile çok uğraşıyorlar. anladınızz siiizz!! *
Kimse bilgisayar oynamaz. Bilgisayar oyunu oynar. 15 yaşında başladığım counter strike ile çürütürum o önermeyi. GTA ve FIFA da oynamisligimiz var çok şükür. Yok la eskisi gibi sevmiyorum .
çünkü bilgisayar oynanmaz, kullanılır kardeşim. ve kızlar on numara bilgisayar kullanır.
Genelleme yapmasak mı hani? Oynarlar elbette ama erkekler gibi günlerce değildir.
Yetenek, zeka, ilgi ve azim yoksunluğu.

Beceremediklerini gördüklerinde hemen pes ediyorlar. Kafalarını kendilerinden alamıyorlar. O yüzden.

Spastikler bence.
zekaları yetmeyeceği için diye cevaplandırılacak soru.
bilgisayarla oynanmazda ondan.
Ne demek oynamaz?!!?!

Edit; beyler öyle ölmeyiz bıçak kullanın bence.
Oyun oynayabileceğimiz bilgisayarlar ilk evlerimize girmeye başladığında ilk olarak evin büyük erkek çocuğunun eline geçti. Hepimiz etrafına toplandık fakat güç düğmesine bilmişlikle basan yine onlardı.

Bu yüzdendir, aynı evin küçük erkek çocuğu dahi onun kadar hemhâl olamadi, olamadık. Şimdi ne mi o oldu ? Büyük erkek çocuk kendini kardeşi için feda etti ve uslanmaz bi lol bağımlısına dönüştü.

Kısaca "bilgisayardan anlamak" yine pek çok işte olduğu gibi tek bi cinsiyete yüklendi. Bunu aşanlar tabiki de var. Ama tesiri hala devam ediyor.
önemli kısmı teknoloji cahilidir. pc den uzaktırlar. kişi bilmediğinden çekinirmiş. pc oynasalar da çok başarı sağlamaları uzun zaman alır. refleksleri ve öğrenme kabiliyetleri görece zayıftır çünkü.

önemli kısmına anakart desen kredi kartı sanar yüzü güler.
araba sürememeleriyle aynı nedenden olabilir diye düşünmekteyim.
sorulmaması gereken soru. zekaları yetmez aman oynamasınlar trafiğe çıktılar oraları batırdılar aman oyunlarıda batırmasınlar.
Ne kadar saçma sapan bir genelleme bu. Gayet oynuyoruz, en azından ben oynuyorum. Oynamayaların da kendi tercihidir, tşklr.
bigisayarlara trip atamadıkları için.
Saçma buluyorum çünkü. Gereksiz.
Yanlış bir sorudur. Evet bazı sorular yanlış olabilir.

Age of'a gel de bir üzerinden geçeyim.
oynarlar, size denk gelmemistir.
Oynamaz mı??

Bunu lütfen annemin karşısında da söylemeyi deneyin.

Dört sene kadar önce nefes bile almadan bilgisayar oynayan kızını hayata döndürmek için bilgisayarını katletmiş acımasız bir savaşcıdır kendisi.

Hafyalarca kendime gelememiştim. O kadar delirdi ki interneti bile kapattırdı.

Dünya çok acı arkadaşlar.

T, yanlış bilgi içeren başlıktır. Siz denk gelmemişsiniz anam.
güncel Önemli Başlıklar