bugün

Yeterince paran varsa neden olmasın?
merak edilenlenleri buradaki edebiyle namusuyla yazan kadın yazırlarımıza bacılarımıza değil

anana sorman daha makbüle geçer. Sor bakayım kaliteli bir döl yutkunmak istemiş mi?

Senin gibi bir çocuğa sahip olanın kalitesiz bir şeyler yuttuğu kesin ama sen anana bir sor.
görsel
görsel
Benim şu an asıl anlamadığım kasla o işin ne alakası var?
Neden? Döl kasa gore mi degisiyormus mk?

Afedersin ama açacağın başlığa sıcsınlar.

Evet.
yüzünüze tükürsem fuck me harder dersiniz. o kadar iğrençsiniz bu ne biçim başlık amk.
tüm kıllı cılız ameleler toplanmış "neden kaslı erkek?" diye soruyor. aynaya bakın anlarsınız neden kaslı erkek.

hey allahım ya. bizim milletin egosu beni benden alıyor.
Mayışı bol sıfırlı dolares olanlarınkini, göbekli ve yamukkende yalıyolarmış ahaha. Sonrada baya bildiğin muhafazakar kızlara yavşayıp onlara da bunları anlatıyolarmış, skor olarak sayıyolarmış hatta. Neyseki cidden bana ne ve allam sen beni her türlü yamukluktan koru yarebbim.
--spoiler--
tüm kıllı cılız ameleler toplanmış "neden kaslı erkek?" diye soruyor.
--spoiler--

Yeterli mi bu kadar kas neden kaslı erkek diye sormak için?

görsel
(bkz: #46788476)

erkek yaa
o yüzden hep Van dölü çevresinde dolaşırlar...
Ya konuşmayayım konuşmayayım diyorum,

Ya abi iyice kaybettiniz kendinizi.

Biri 50 yasinda vücut atar,
Biri 35 yaşında alkolik olur,
Biri abazanligin kitabını yazar...

Kasli erkek dölünün, diğer erkeklerden farkını da, artık am got meme gösterenlere soruverin.

Yeter da.

Evet.
kasla dölün ne ilgisi var amına koduklarım diye düşündürdü.
--spoiler--

ya abi iyice kaybettiniz kendinizi.
biri 50 yasinda vücut atar,
--spoiler--

Evet, 50 yim, gururlada atıyorum.
Çünkü o vücudu yapıp korumak için ebem belleniyor, hiçte gizlemek ihtiyacı duymuyorum. He yok, bende daha iyisi var diyen önden buyursun.
Hatta bak şimdi Bi tane daha atıyorum.
Eni adır kuesçın?

görsel
(img:#2341283)
iyi de bana niye ateş ediyorsun mk ya? Yok 35 yaşında alkolik olur falan. Bak sinirlendim yine rakının üstüne cila yapmak için bira almaya gidiyorum..