bugün

evet seviyorlar, inkar etseler de seviyorlar. bazı kızlar çok yalancı, seks sevdiklerini ve istediklerini anlamasınlar diye ağırdan satıyorlar kendilerini ama vala bak kaslı erkek görüp iç geçiriyor çoğu. e tabi ahlak kuralları diye bir şey var kendilerince ve bunu saklıyorlar.
Spor yapmam umuda koşarım sadece.

Düz koşu yaparım fazlası yoktur kaslı da değilim , seven kadınlar da umrumda değildir , gelip geçici trendler.
Önemli olan erkeğin kendini nasıl sevdigidir.

Çok iri bir bodybuilder olmak için cildirdigim dönemlerim aklıma geliyor. Evet çok kaslı olmak, kuvvetli olmak hoşuma gidiyordu.

Giydiğim şeyler yakışıyordu da üstelik.

Fazlasıyla da dikkat çekiyordum. Hiçbir kızın bu ne ya iğrenç dedigini de duymadım.

Bence kimi insan çok kaslansa bile kas iskelet sistemi konusunda avantajlı oluyor, çok iri olsa bile bu estetiği bozmuyor.

Kimisinin vucut yapısı sebebiyle biraz fazla hacimleneyim dediğinde balona dönmesi Tamamen yapısal,

Kol boyunuz biraz kısaysa
omuz çatınız biraz darsa
Yani orantısal olarak temelde bir atlet fiziğine sahip değilseniz ne şekilde kas yaparsanız yapın sizi çok başka biri haline getirmeye yetmiyor.

Ama temelde bir orantı söz konusuysa ne kadar irilesirseniz irileşin hoş görünmeye devam edebiliyorsunuz.
Sevmez. Yani ben sevmiyorum. Uzun boy ve kilolu olmayan biçimli vücut geniş omuz yeterli.

Ya da aşık olduğum kişi bu tanımlamalarda var diye böyle seviyorumdur bilemedim.
erkekler düzdür ve uzun bacak büyük göğüs dolgun kalça ister ama kadınların hepsi aynı düşünmez o yüzden hoşlandıkları şeyler de değişebilir. şahsi fikrimi söylemeyeceğim ama kadınların ona çok da dikkat ettiğini pek düşünmüyorum eğer kendine bir jigolo aramıyorsa.
Sevmez olurmu.
kaslı erkekten ne anladığınıza bağlı. bunu şöyle düşünün gençler, bir erkek genel manada üstüne oturtabiliyorsa iyi özellikleri, yani mesela bazı insanlar vardır yakışıklı olmak bile sırıtır, bazısı vardır normal bir tiple çok oturaklı davranır.

işte o durumlarda kaslı erkek bir iki değil üç tık öne geçer. burada kaslıdan kastım body builder gibi değil yerinde ve iyi kaslı.

ama onun dışında kaslı erkek diye çırpınan kadın pek denk gelmedim.
Bilmiyorum beni kimse sevmedi.

(bkz: bana böyle bir bilgi gelmedi) yıllarca boşa hamallık yaptık amına koyim.
anlam veremediğim saçma ve bir o kadar da garip bulduğum bir olaydır bu kas mevzusu. bunlar yüzünden bizim hakkımızı yiyorlar. ayıptır.
erkekler diri meme sever mi sorunsalı gibi tek cevaplı bir sorunsaldır. bir kızın kası var diye bir erkeği reddettiği görülmemiştir. ben kaslı erkek sevmiyorum, koskoca göbeği olacak/çöp gibi olacak diyen kız yoktur. hepsi ister ama kimisi için bu bir numaralı istekken kimisi için çeşitli kişilik ya da maddi unsurlar kasın/görünüşün önüne geçer.
simdiye kadar gozlemlerim sonucunda diyebilirim ki;

- kasli erkek takintisi olan kizlarin yuzde 99'unda zeka, mantik, muhakeme vb. yeteneklere pek rastlanmamaktadir.

- bu kizlarin genel ozelliklerinden biri de, gorsellik odakli dusunmeleridir.

sonuc: maneviyat odakli, davranislara gorunusten daha cok onem veren, kisacasi kaliteli kizlar icin kasin cok da onemi yoktur.

geriye kalan kizlar icin de kas yapmak icin k*icinizi yirtmaya, protein-karbonhidrat tozlarina paralar yatirmaya deger mi, e o da kas yapmayi dusunen erkeklerin sorunsalı.

edit: kassız erkek esit degildir yag tulumu ya da sıska erkek.
Ortalamayı bozmak için cevap veriyorum. Kalbi yumuşak olmasa ondaki o kas neye yarar. O halde bu adama kas yığını deriz. her insan farklıdır. Erkekler ve kızlar farklıdır. Genelleme yapmayın. Her kızın sevdiği erkek tipi farklıdır. Farkıdır ışte bu kadar.
Sorunsal değildir. Kızlar kaslı erkek sever. Kızların kaslı erkek sevmesi bir sorunsal olabilir, kassız erkekler için.
Evet abicim kim ne derse desin bu hanım ablalar kastan hoşlanıyorlar. Hatta bazıları sporu kırık bacağınız nedeni ile bıraktığınız ve kaslarınız hafiften erimeye başladığı için size trip atabilirler ( Kutsa beni sebastian).
Sopa kolları kimse istemez.
Ama abartmamak lazım tabi..
erkek bile sever şeklinde cevaplayacağım sorunsaldır.
sever tabi insan sevmez mi.
Tabii sever.Aşırıya kaçmadığı sürece güzeldir.
Kızlar tipli erkekleri ve güzel konuşanı sever. tipsizlerin ses olmayanların şansı 0 şimdi gercekleri konuşalım.
omuz severler omuz.
severler. ama işi hayvanlığa bağlayanları değil.
Sevmez diye cevap verilen sorunsaldır.
Ben şahsen sinan akçıl'ı seviyorum diğer kızları bilmem.
uğruna kezban olunası vücut tipi deyim sen anla.
her kız sever ama sevgilisine başka kızlar bakmasın diye sevmiyormuş gibi davranır.
Akilli kiz kasli yerine guvenilir bir omuzu tercih eder.
güncel Önemli Başlıklar