bugün

başıma gelen hadise..

şimdi efendime söyleyim ben biraz zenginim.

para bok olunca da kızlar da bir bok sanıyor, bokun çevresinde dönen bok sineği gibi benim çevremde dolanıyor.

bok gibi adamım yeminle. göbekliyim. çirkinim. dişlerim hela taşı gibi. ama param var. 13 bin tl pantoluma sığmıyor bankaya da gidip yatıramadım bugün.

neyse kızlar pervane sırf paramdan ötürü biliyorum. adam değilim çünkü. göbekli erkekleri neden sever, paralıysa sever. ama paradan nasiplenmeye geliyorlar biliyorum.

yakışıklı ve fakir gençlere üzülüyorum allah sizi inandırsın.

nasihat: paranız olsun evladım, ama çirkin olun isterseniz bu kızların aklı fikri sadece parada, yakışıklıymış falan hikaye. zengin olun ne olursa olsun bu hayatta rahat edersiniz.
paraya tamah etmek aşağılayıcı bir şey, ancak yakışıklılığa tamah etmek de en az onun kadar aşağılık bir durum. ruh nerde? ironi yapma çabası, olmamış.
"kızlar göbekli erkeklerden de hoşlanır" diye düzeltilesidir.
bsg denilesi hede. ancak hoslanmakla kaliriz tost olmak istemeyiz.
bu kadar kas yapmaya çalışan erkekler enayi ya ondandır. ne gerek var ki fit olmaya sal göbekleri zaten kızlar bundan hoşlanıyor. yalandır.
doğrudur. ne yapayım ben benden bakımlı sabah akşam sporunda, yediğine içtiğine dikkat eden beyi.
bunu gerçekten rahat olarak söylüyeyim ve referanslarımda iyi 1-atletik 2- iricene 3-kuru yani kuruysan işin yaş.ama kızlar pek ayırdetmiyor ilgi vs kepazesi olursa gecici iş görürsün.
kız dediğin göbekli kendine bakmayı bilmeyen ve özgüven düşüklüğü yaşamış biriyse olabilir dediğim hede.
Göbekli erkeklerin efsane savunma sözüdür. Kızlar göbekli erkeklerden hoşlanmaz eğer zeki bi kızsa dış görünüşe önem vermez ki bu tip kız kalmamıştır her 5 kızdan 4 ü dış görünüşe önem verir 1 ide kararsızdır. Dışarda örnek gördüğünüz göbeklilerin ise parası vardır para her alanda dengeleri bozar bu malum.
dünyanın gelmiş geçmiş en uydurma tespiti, yani bu tespitin üstüne bir başka tespit yapamazsınız, hele videolarda hepsi, "ya göbekli olsun böyle mıncık mıncık" diyenler varya asıl onlar tam .... onların samimiyetine hiç inanmıyorum...

diyorum ve ekliyorum pazartesi diyete başlıyorum gençler hadi bakim.