bugün

sekste katıldığım önerme. ama sosyal yaşam klasmanında tanrıyla fikir ayrılığına düşüyoruz sanırım.
doğru olandır. zaten anlatılmak istenen de sekstir. müslümanların aklı başka neye çalışır ki?
hangi erkeğe itaat şeklinde bir soru ile karşılaşacak önermedir.

kuran'ın bir kısmını okuyup, bir ayeti cımbızla seçip iş yapmak moda oldu. bir de önemli bir düşünürmüş gibi havaya girerler, kuran okudum ordan söylüyorum diyerek hadi bana inanmıyorsun, allah'a da mı inanmıyorsun kolaycılığına kaçarlar.

sen kuran'da erkeklere yüklenen görevleri yerine getir, kadınlara nasıl muamele etmen gerektiği konusunda allah'ın emirlerini uygula, peygamberinin bu konudaki tüm önerilerini hayata geçir, zaten karın senin kulun kölen olur.
inan bu sureye çok takıldım. Kafamı çok kurcaladı hatta bi süre kuran okumaktan bile sıyrıldım hani korktum soğumaktan am biraz düşününce hak veriyor insan her sureyi ayeti iyi okuyup iyi anlamak lazım erkeklerin üstün tutulması mantıklı çünkü şuan bile çoğu evde çalışan erkektir evi döndüren erkektir biz daha narin yaratıklarız onlara göre güç olarakta bizden üstünler. Kadın dövmesindede zaten orda kastetiğinin al sopayı vur beline olmadığı kesin ne olursa olsun Allahın vardır bir bildiği o herşeyi bilendir deyip konu kapatılır.
Sonuçta kadınlar şeytana pabucunu ters giydirir diye laf boşuna değil azcık dizginlenmemiz gerek belkide.
yani olması gerekendir ama şu şekilde, erkeklerin de itaat etmesi şartı ile.

özellikle sosyal yaşamda çiftlerin birbirlerini dinlemeleri çok önemlidir. bi taraf dinler de, diğer taraf dinlemezse ortalık karışabilir.