bugün

yanıtı evet olan sorudur. erkekte olduğu gibi kızında abazası vardır
abaza kızlar asılırda bize ölesi denk gelmedi iyimi kötümü oldu bilemedim şimdi.
asılır ama bu oran erkeklere göre çok daha düşüktür.
boru gibi asılırlar, hatta bu durum erkeklerden çok kızların dış güzelliğe önem verdiklerinin göstergesidir. gitsinler de çirkin diye addettikleri adamlara da asılsınlar, hani iç güzelliği çok önemliydi hatta en önemlisiydi, kız milleti kadar iki yüzlü içten pazarlıklı bir canlı daha varsa da ben bilmiyorum.
.mımıza bile korlar şerefsizim.
asılırlar fakat çaktırmazlar.
(bkz: çakmasını bilcen)rahmetli feyyaz gibi top oynarım çok iyi kaleye şut çekerim meşin yuvarlagıda patlamıslığım oldu.
asılırlarsa nasıl asılırlar asıldıklarını nasıl anlarsın şeklinde devam ettirmek istedigim sorudur.
Asılmasına gerek yoktur çünkü dikkat çekmesi için dişiliğini kullanması yeterlidir. Kızlar da bunun farkındadır.
asilir ama bazilari vardir anonimden bile asilmaz; o derece gururludurlar.
asılmazlar. en azından tipsiz , yalnız , fakir erkeklere asılmazlar.
bundan 4 sene evvel 2 arkadaş basketbol oynamaya gidiyoruz ve top arkadaşın elinde. arkamızdan da 3-4 tane liseli kız geliyordu. ve kızın birisi "elindeki topun olayım." diye seslendi. biz tabi bi afalladık. sonrası önemli değil zaten başlık için. uzun lafın kısası kızlar erkeklere rahat rahat asılabilir.
erkeklerin asıldığı gibi asılmadıklarından eminim.
Asilirlar. Hatta bazilari bokunu bile cikarabilir.
asılırlar. hemde öyle bir asılırlar ki efendim. bazen 4-5 kız arasında dönen muhabbet erkekler arasında bile zar zor geçer. size bu kadarını söylüyorum. hatta sohbetin ortasında kızlardan biri "obaa biz napıyoruz ya" diyip kendinden geçmiş kız topluluğunu kendine getirir.
bizzat yaşadığımız olay;
oturulan semtte alışkın olunmayan bir yavru* görülür ve kızlar gözlerini çevirmeden çocuğu takip ederek arkasından topluca bir maşallah çekilir. yani ben yapmadım bunu tabii ki de kuzenim yaşamış.*
Cevap veriyorum evet, özellikle giyim ve kuşamınız ile sağlam bir kişi iseniz, rahat bırakmazlar.
başta ki yazım silinmiş.
fakat ben hala merak ediyorum.