bugün

25 yaşında bir abiniz, dostunuz, arkadaşınız olarak yazıyorum. ister dikkate alın, ister dikkate almayın. Bu yazılanlar sizin canınızı sıkmak için değil, sizin gözünüzü açmak için yazılıyor.
1) Kızlar ego hastasıdır.
2) Kızlar aşık olmaz, sevmez.
3) Kızlar egoları için sizi bir başkasına harcar, çünkü egosunu diğer insan daha çok tatmin etmiş, bir taraflarını daha çok kaldırmıştır.
4) Vazgeçemiyorum diye bir şey yok, vazgeçer ağzınıza da sıçarlar.
5) Kavgalarda yalandan ağlarlar.Kavga da her zaman haklı olan taraf onlardır. ilk özrü ilk adımı onlar bekler, adımı atarsınız, ağzınıza ederler. Bıktım sıkıldım triplere maruz kalırsınız.
6) Hepsi cinsel içerikli aramaları yapar internette, videolar izler.
7) Siz kıskanırsınız, güvenmiyor musun olur, o kıskanır yine sana güvenmiyordur.
8) Her şeyi göze alırsınız, kilometrelerce yol gidersiniz, yaranamazsınız.
9) Vicdanları yoktur.
10) Acıma duyguları yoktur. He zaten acınak adamlar değilsiniz. Adamsınız.
11) Vazgeçilme korkuları vardır, ta ki sizden vazgeçecek birini bulana kadar.
12) Yatıyorum diyip, whatsappda facebook'da takılırlar. Bitanem sen uyudun sandım uyku tutmadı diye bahaneler bulurlar. Size yazmak istememiştir. Sıkılmıştır artık. Bunu siz yapsanız 1 hafta trip yersiniz beyler.
13) Siz hatasından dolayı hoşlanmadığınız hareketinden dolayı uyarmaya bile çekinirken, içinize atarken, onlar sizin ağzınıza sıçar.
14) Sorsanız, bir başkasını sizi sevdiği kadar sevmemiştir.
15) Mutlu uyumasını sağlayıp, hiç bir zaman mutlu uyanmasını sağlayamazsınız.
16) Zor günlerinizde size yardımcı olmasına izin verirsiniz, zor günlerinde asla siz onlara ulaşamazsınız. Başkaları çoktan ulaşmıştır.
17) Peşinden koşmayın, en güzel yıllarınızı karşılıksız sevdalara vermeyin. Çünkü ilk görüşte aşka inanıyordur. Ya da arkadaşı olarak görüyordur. ilerleyen zamanlarda Ahmet'i Mehmet'i görmeyecektir.
18) Siz ihanet ederim korkusuyla yolda başkasına bakmazsınız, onlar yoldan geçen erkeklere iç geçirirler.
19) Yalan makinasıdırlar. Durdurulamaz dürtüleri vardır.
20) Bir kere soğudularsa bir daha ısınmazlar. Siz gözü karartmışsınızdır. Onlar gözünü kapamıştır.
21) Yedekte, kafalarında her zaman bir kişi tutarlar.
22) ilgi manyağıdırlar.
23) Sen çok değiştin gibi sözleri vardır. Değişen onlardır. Sizin sevginiz artarken, değişen sıkılan onlardır.
24) Paraya önem verirler.
25) Ağlatmayacağım seni mutlu edeceğim gibi sözler vermeyin. taktan şeylere ağlayıp yüzünüze vururlar.
26) Triplere girip şu an konuşmak istemiyorum derler, whatsappda facebookta takılırlar.
27) Çoğu zeka yoksundur. Zeki olduğunu söylemeyin, pişman olursunuz.
28) Çok iyi stalk yaparlar. Eski sevgilileri reddedildikleri hızlı aramasında, kayıtlı linklerindedir.
29) Pişman eder, pişman olmazlar.
30) Sadece para kazanma amaçlı yazılan kitaplar okur, gerçek aşk hakkında palavralara inanırlar. Siz en iyi yazarsınız beyler, sevgiyi aşkı bilirsiniz. Ben daha iyi severim ben daha çok severim gibi muhabbetlere girmeyin. Ters teper.
31) Gündem hakkında bilgileri yoktur. Çoğu etkilenmiştir, kendi fikirleri yoktur.
32) Çocuk sahibi olmak istemeyen kadından korkun, kalp kırmaya alışıktır.
33) Özlemezler. inanmayın beyler.
34) Annesi babası ona karışmıyordur beyler, siz kim oluyorsunuz?
35) Annesinden babasından daha çok düşündüğünüz konusunda ikna olmazlar, çabalamayın.
36) Gittiği yerde ahmet mehmet vardır, arkadaşıdır sahip çıkar rahat olun.
37) Zayıf olduğunuz anları güçsüz olduğunuz anları zaafınız olduğunu bilmesin. Ağzınıza ederler.
38) Sabah uyandığında ilk yazdığı kişi siz değilsiniz beyler. Zeynep vardır, emre vardır. Size yazmaz ilk.
39) Planlarının çoğuna sizi dahil etmezler.
40) Planlarınızın çoğuna dahil olmak isterler, denge merkezinde olmak isterler.
41) Her zaman unutamadıkları birileri vardır.
42) Beyler asla yalan söylemeyin, unutmazlar.
43) Asla üzmeyin, unutmazlar.
44) Her küfrü bilirler, ederler. Siz edince ağzınıza ederler. Hiç küfür duymamışcasına ezerler.
45) Annesini babasını sevmeyen kızlardan korkun beyler.
46) Asla merkezinize koymayın, vazgeçilmeyecek olduğunu hissettirmeyin. Bir gün vazgeçmek zorunda kalacaksınız.
47) Muhakkak başkaları kalbini kırmıştır, size acı çektirirler. inanmaz güvenmezler. Böyle kızlar için üzülmeyin demiyorum. Üzülün ama gittikleri vakit gittiğine değil, sizin vaktinizi harcadıkları için üzülün beyler. Akıllanın. Böyle kızlardan korkun beyler. Uzak durun. Size değer verdiğini hissetmiyorsanız kaçın beyler. Sevmeyi, sevilmeyi gerçekten bilen kızlarda var dışarı. Onları bulun. inciltmeyin. Bu dönemde, böyle dönemde iyi kız iyi niyetli kızlar bulmak zor. Boynuz kulağı geçti beyler. Duygusuz bir nesil yetişti. Yetişiyor. inşallah bir gün hepiniz gerçekten sever, sevilir hak ettiğiniz değeri bulursunuz. Edit: Beyler, bazıları benim bu olayları yaşadığımı düşünmüş. Bu olayları yaşamadım. Yaşasaydım belki daha doğru tespitler yapar hepinizi daha ikna edici bir şekilde konuşurdum.Böyle şeyler yaşamak için vaktim olmadı, 1 kız sevdim, her şey iyiydi güzeldi 3 sene devam etti, ama bana çok ters bir hatasından dolayı sildim.3 sene daha bir iliskim oldu tam oldu derken kizin egosu artti aldatti vs bahaneler buldu gitti..Kimseye fazla deger vermeyin, nasipse hersey olur beyler. Bu iki deneyimde beni hem kizlardan hem evlenmekten soguttu. Basari elde etmek istiorsaniz kizlardan uzak durun.

Alıntıdır. Saygılar.
haklı tespittir. ego olmadan otobüse nasıl bineceğiz?
Çoğu ruh hastadıdır diyerek çürüttüğüm tespit.

Bir de mokar hastası nihan vardı.
Lombak mı leman mı ne öle bişi.
haklı tespit, su götürmez acı gerçekler. kısaca (bkz: amı olanın imanı olmaz)
(bkz: your ego is my lego bitch)

Çokta şey yapmamak lazım, kadınlar da böyle değişik varlıklar işte...
Evde kalmışlar için olabilir. Bunun dışında ki genelleme doğru olmaz.
eğer kızlar ergenlik dönemini geçiriyorsa bu hastalığa çare yoktur.zaten ergenlikten önce ve sonra o kadar rahatsız edici egoları olduğunu sanmıyorum.
çevremde ve inernet ortamında gördüğüm kızların genelinin derdi beğenilmek. evet bazıları çok feci derecede kendilerini bir bok sanıyor, insanları aşağılayarak kendilerini iyi hissedebilecek karakterler. çünkü kadınlar mantıkla hareket etmezler, duygularıyla hareket ederler ve zaman zaman bazı insanları aşağılayarak kendilerini iyi hissedebileceklerini sanırlar. olgun karakterli hanım efendileri bundan tenzih ediyorum tabii ki.
yine müthiş bir genelleme ile karşınızdayız.
gerek yok böyle şeylere, her insanın karakteri farklı. burda karşı cinsi yerden yere vurup evlenince karıcım/kocacım sen dünyanın en iyi insanısın diyeceksiniz sonuçta. neyin artistliği bu.
bir tepki.
ankara'da hep egoya biniyorlar valla , doğrudur.
Gelsinler ankarada hergun ego ya binsinler.
ister olgun olsun ister genç kadınlarda ego hastalığı vardır.
kişiden kişiye göre değişir.Kimisi simarik berkecan tipini seviyor kimisi efendi mehmet tipini kimisi karizmatik sempatik oğuzhani uzar gider bu liste ama kizlarin genelini düşünecek olursak egoist seviyorlar.evet
Tüm kızlar hakkında ego hastalığı yaftası yatıştırmak hiç de adil değil.
güncel Önemli Başlıklar