bugün

doğru bir önermedir . artık kızlarla ciddi konuştukça onlar bana geliyor arkadaş . yemin ediyorum daha iyi hissediyorum kendimi artık .

not : ben o kadar denedim . güldürmeye çalıştım sonra kızlar benden çekilmeye başladı başka erkeklere kaydı . neden dedim ? sempatiksin , iyisin ama olmaz dediler . sevdikleri erkekler de hep odun , sorunlu tipler oldu .

efendi , saf kalpli duruyım dedim kızlar hep yanımda oldu ama arkadaştan öteye gidemedi . bu plan da tutmadı .

sonra muhabbet kurıyım ağzım hep laf yapsın dedim bu plan oldu ama konuşma sırasında mesaj atmaz olmaya başladılar . yine başka erkeklere kaydılar .

sonra direk özellikle kaşarlara cinsel konulardan girmeye başladım bu sefer de kızlar sapık falan dediler reddedildim .

ve en son olarak ciddiliği seçtim ve artık onlar bana geliyor . onlar o kadar komik şeyler yazıyorlar ben tek kısa cevap atıyorum .

olması gereken budur . ben yaşadım da biliyorum .
yerine göre değişebilecek önermedir.
kesinlikle doğrudur. yavşaklık insana her zaman kaybettirir. hiç bir kız boş boş konuşan gereksiz işlerle uğraşan, ota boka zuhahaha diye gülen erkekten hoşlanmaz.
kızlar ciddi gözüküp içten içte çocuk olan erkekleri severler, hatta aşık olurlar.
şakacı erkeklerle de aklınıza gelen türden şakalaşırlar afedersiniz.
kadın erkek ilişkilerinde devrim yaratabilecek olan gerçektir. bu gerçeği göz önünde bulundurun beyler.
her genelleme gibi yanlış olan genellemedir. her şeyin bir yeri var amına koyim. yerine göre ciddi, yerine göre (deyim yerindeyse) yavşak olmak gerekir. eğlenceli bir ortamda suratsız olursan kusura bakma ama kimsenin sikinde olmazsın dostum, cool olduğunu sanar kendini kandırırsın.
Ciddiyet, özünde aslında bir güç belirtisi olduğundan, doğru önermedir. Geyikler gibi boynuz tokuşturmaktan daha iyi en azından.
Alakasi yoktur. Yerine gore degisir. En makbul erkek karşi cinsini cogu zaman güldüren mutlu eden. Herhangi bir ciddi mevzudada karsi cinse kol kanat geren, varligiyla onu rahatlatan erkektir.

Yoksa surekli mahkeme duvari gibi surati bizim kezbanlar bile istemezler.
nereye kadar ciddi ama bir yerde illaki bir gevşeme bir sırnaşma bir şakalaşma olur sonuna kadar ciddi erkek olmaz diye düşünüyorum bir erkek olarak * ciddiyette sınırı bilen erkek diyelim...
yüzyıllık bir yalan daha. bir benzeri de güldüren erkekleri sevmeleri. yahu kızlar her insan gibi para, şöhret, kariyer, velhasıl kelam menfaat adına ne varsa onu sever.bu sevgisinde ciddi ise adı aşk olur. gerisi hikaye vesselam...
(bkz: kızların efendi adam yerine piç adam tercihi)
kesin doğruluğu olmayan önermedir. yerine ve kızına göre değişir.
entelektüel seviyesi ve sosyal zekası deniz seviyesinde olan türk kızının "iddia edilen" beğenisidir. şunu demek istiyorum: çerçevesini çizdiğim sevgili türk kızı x tipi erkek sevse, y tipi erkek sevse ne olur? o kim ki buna karar veriyor. o seçince erkek olarak kalitemiz mi yükseliyor? seçme lan, seçsen ne olur, seçmesen.
kadınlar ciddi erkek değil cidden üzen erkekleri sever.
külliyen yalandır. kızlar piç erkeklere aşık olup ciddi erkeklerle evlenirler. burdan da kızların aşık oldukları erkekle evlenmedikleri sonucunu çıkarıyoruz. ben aşka inanan ve aşık olduğum adamla evlenme hayalleri kuran bir insan olarak nerde en piç, en serseri erkekler var onlardan hoşlanıyorsam bu işte bir gariplik var demektir. bu başlığa ne demek için geldiğimi ben bile unuttum.

tanım: kafa karıştıran önerme.