bugün

bir soru.

kapalı ve bol kıyafetle binebilirler.

açık ve dar giyinenler binemezler.

http://www.uludagsozluk.c...-binebilirler-mi-1132211/
cevabı binemezler olması gereken sorudur. sonra yok aşkım bisiklete bindim de patladı hikayeleri dolaşır.
Gidonun hemen arkasına, sizin hemen önünüze denk gelen demirin üzerine oturmak suretiyle biniyorsa ve sevgilisi olarak da o bisikleti siz kullanıyorsanız fena halde romantizmin gözüne vuruyorsunuzdur.

Binen biniyor valla, kimseye hesap vermek zorunda da değiller ki kimsenin de haddine değildir karışmak.
gayet tabi.
Binerler hatta birçoğu bisiklet sürerken oldu diyerek sizi.. neyse neyse sürerler
Bisiklet binmeyi cinsiyete bağlamış moron beyanı. Denge işidir biraz da beyin sen kullanamazsın mesela kafada hasar çok çünkü.
tabiki sürüyoruz.
Saçma sapan anlamlar yüklemedeğiniz sürece.
görsel
görsel
cevabı yalnızca bisiklete binen kişiyi ilgilendiren soru.
Bol bir kıyafetlerle binerse sorun olmaz gibi gözüküyor. iyi günler.
2 adet ayağı olduğu sürece evet cevabına sahip sorudur.
görsel

hem de keyifle, mutluluğa doğru pedallayarak.
miniyle binen bile gördüm ben almanya´da, şöyle bi bakarsın, wooww ne güzel bacakların var, dersin, gülümser- gözden kaybolur, gider...eee? n´olur? dünyanın sonu mu gelir?...hayır- sen o kadını zikebilir misin? hayır, sana gülümsedi diye o kadın senden hoşlanıyo olabilir mi? hayır...o kadını o şehirde bi daha görebilir misin? büyük ihtimalle hayır, de ki bi daa gördün, ben sana 2 hafta önce miniyle bisiklet sürerken bacakların çok güzel demiştim, desen kadın bunu duyunca senin boynuna sarılır mı? kesinlikle hayır...

eee- n´olcak yani...mini giydi,bisiklete bindi, 2,5 saniye güzel bacak gördün. eee? n´olcak yani?