bugün

Erkeklerin bu konuda tepkisi hiç belli olmuyor. Girişken erkekler hemen atlarken çekingen erkekler kaçabiliyor. Sizce bir kız sevdiği erkeğe açılırsa genelde erkeğin tepkisi nasıl olur?
Erkeklerin bu konuda tepkisi hiç belli olmuyor. Girişken erkekler hemen atlarken çekingen erkekler kaçabiliyor. Sizce bir kız sevdiği erkeğe açılırsa genelde erkeğin tepkisi nasıl olur?
Hayır.

Kesinlikle hayır.

Deneyimlerimden diyorum hayır.

Bir kez daha hayır.
Turkiye de Erkek direk kabul edecegi icin genelde erkekler kizlara sorar. Zoru seviyoruz ne yapalim.
Kesinlikle evet amk. Acı çekiyorum lan. Çekingenliğin amk.
Söylememeli.
Erkek çok istiyorsa gelsin ilanı aşk etsin sonra biz bi az dusunelim ölçelim kabul edelim.
Dalga geçilmeyi önceden göze alan kadınlar pek birşey kaybetmezler. Söylemek istiyorlarsa söylesinler.
icinde tutmaktansa, soylesin rahatlasin.

sonra ne olacaksa olur.
Kızlar mümkünse aşkla ilgili hiç bir şey söylemesin.
Sussun.
söylemesin bence. söylemesin de ebemiz sikilsin iyice.
(bkz: uludağ forum)
"önce adamın söylemesini bekleyin.
çünkü siz önce dediğinizde kendini bir bok sanıyor. "

ha yani kızlar kendini bir bok sanmıyor. ayrıca kızlar da onca zaman geçirmeden sonra "ben aslında sana aşık değilim.s" diyor boşuna kendinizi temize çıkarmayın.

sorunun cevabına gelince ; elbette söylemelisiniz. sizin ne farkınız var biz erkeklerden de , her atağı bizden bekliyorsunuz.
Bahsi geçen erkek yalnızlık belasına bulaşmışsa, direkt dağılır benden söylemesi, saçmalar filan çünkü uzun zamandır hiç ilgi görmemiştir.
Piç biriyse afişe olursunuz ve kullanılırsınız.

Ama yine de söylenmeli derim ben, sevdiğini söylememek biraz yapmacık bir şey. Bu durumda kuralları sadece kız değil erkek de koyar, çok daha sağlıklı bir ilişki olabilir.

Sevgilerimle.
Kesinlikle söylemeli. Reddedeceksem bile karşıdakinin kalbini kırmamaya çalışarak reddediyorum. Ayrıca seviyorsanız söyleyin belki de oda sizi seviyordur açılacak fırsatı bulamamıştır.
Ilk adımı erkekten beklemek neden? Onlar da korkuyo,çekiniyo. Ben de çekindim. 5ay geç başladık herşeye bi keresinde.. saklamayın duygularınızı be abi...
söylememeli. ben söyledim.pişmanım. bırakın o söylesin.sabredin. kaçan gerçekten kovalanıyomuş.öğrendim. teşekkürler.
Eğer seviyorsa söylemeli. Bu konuda cinsiyet ayrımına karşıyım. Seviyorsan git konuş bence. ilk adımı erkekler atacak diye bir kural yok.eğer kalbin onu her gördüğünde deli gibi çarpıyorsa bunu ona söylemek için bekleme. Git ve konuş.
Duruma göre değişkenlik gösterecek durum. Bahsi geçen erkek bakmayı bilen biriyse, kızın aşkını kelimelerle anlatmasına gerek kalmaz. Gözler azizim. Onlar her şeyin olduğu kadar, hiçbir şeyin de ispatı.
Aşıksa gidip konuşulmalı arada kalacağına yerini bilmesi daha iyi.