bugün

kimi erkeklerin çok hoşlandıkları kimilerinin ezilmekten korktukları için kaçındıkları durumdur. bir kzıın başka bir kızla maç muahbebti yapması da çok zevklidir. Ortak zevkleri paylaşan herkes bu muhabebti yapabilir. gerekli olan malzemeler:

iki insan(taraftar olurlarsa daha iyi olur)
bilgi
beceri
konuşma isteği
anlayış

kız: lann ömerrrrrrrr ne pis yediniz golü aha aha aha
ömer: kızımmm bozma kafamı , leynnn bhep o "şerefli" hakemin yüzünden , ofsayttı o bi keremmm!!
kız: ofsayt neydüüüü ömerrrrrr? &5%4!??
ömer: senin kendin ofsaytt beeeaaa!!
(bkz: futboldan anlayan kiz modeli)
(bkz: ofsayti anlamayan kadin modeli)
takımın kadrosunu sorduğunda yarısını şimdiki zamandan diğer yarısınıda babasının zamanından sayan kızlar *
takımı yenildiğinde hasta olan kız modelidir *
(bkz: kendimden biliyorum)
kizin üstüne gidilmedigi surece yapılacak bi sohbet tarzı her 2 taraf acisindan genelde tercih edilmez
iddaa oynaması muhtemel kızlardır.
eğer futboldan anlıyorsa tadından yenmez durumdur lakın anlamıyorsa bay bi bayar. işiniz yoksa ofsaytı penaltıyı golu anlatın. anlatırken futboldan soğumanıza sebebiyet verir.
karşınızdaki kızın futbol bilgisini gördüğünüzde vay be demenize sebep olan hadise
gereksizdir. hele ki beşiktaş'ın 2003 yılından sonra şampiyon olduğunu-hem de 2-3 kere- iddia ediyorsa ağzına vurulması gerekilendir.
eğer kız futboldan anlıyorsa gayet zevkli olan ancak aynı kız "22 adam bir topun peşinde" modunda ise ömürden ömür çalan eylem.
eğer anlıyorsa zevkli olabilecek bir durum.sizin farkedemediğiniz ayrıntıları fark eder falan.
-pelin naber pelin nasılsın ne oldu nasıl koyduk ama size
+oha çüş hayvan, ayrıca geçen sene de biz size nasıl koyduk
-bak tamam koydunuz doğru ama ben birşey dedim mi şimdi, ama ben koysam hemen kızıyorsun he!
+sen koymayı bilmiyorsun oğlum hayvan gibi girilmez öyle lafa direkmen!.
-seninle de konuşulmuyor ya pelin ne koyduruyorsun ne öldürüyorsun hadi gelecek maça görüşürüz bebişim.
Tadında bırakmak koşuluyla iyidir. Bide sporcu bir kızla konuşuyorsan harikadır ve çoğu erkekten daha iyi tespit yapıyorlar.