bugün

karıya gitmeniz veya evlenmeniz gerektiğini gösterir.
O meni değil mezi. istemsiz gelen zevk sıvısı. Guslü gerektirmez sadece abdesti bozar. Fakat namaza mani olan miktarı aşarsa ki bu her kişinin gergin olan avcunun ortasında durabilen miktar kadardır. aşarsa o taktirde necasetten taharet (necaseti temizlemek yıkamak veya değiştirmek) farzdır.
(bkz: derken boşalmak)

erkeni falan aşmış arkadaşlar daha konusu açılınca tamamlar. bunları pistten alalım lütfen alalım..
kim bilir kaç hafta boşalmadı.
zaman zaman insanın başına gelebilir.
sağlıklı bireylerin klasik refleksidir.
Dokunulsa boşalacak tiplerdendir. Ayrıca bilgi olsun boşalma öncesi gelen sıvıya mezi denir.
Dağdaki çoban bile daha fazla kız görmüştür.
muslukçuya başvurulması önerilir.
Premature orgazm olayında çığır açmaktır.
karşı tarafında çeşmeleri açılır seller şelale zevk suyu şahane modunda takılırsa şayet, bir birinize bakıp bakıp içinizi dışınıza vuramamanızın verdiği mayhoşluk hissi ile oluşan istek eriyip bitmenize ve hayatı sorgulayıp üzülmenize bir an önce eve gidip çavuşu tokatlamanıza kadar vardırabilir. bu arzu ve iğfal durumunda yapmanız gereken yegane şey damarlarınızda akan asil kudurmuşluk kanın da mevcuttur.
ey azmış uludağ sözlük yazarı! mahcubiyetin ve arzularının önüne geçebilmendeki en önemli zümre seni senden almasına ve aklını başından götürmesine sakın izin verme. yoksa bu hayat sana, erimişik, tükenmişlik ve yok olunmuşluk boşluğunu her daim zülüm ederek içerinde yaşanmana devam ettirir.
bu yüzdendir ki, kızla buluşmadan önce bir posta atıp kendinden emin vaziyette buluşmanda hayır vardır. şimdi git gusul abdesti al ve cumaya git. bu senin için daha hayırlıdır. swh.
kızla konuşan ergenlere yaklaşılmaması gereğini anlatandır.
kız açık giyinmişse doğaldır.
Zaten namaz abdestim bozuldu. O kadarda tutmuştum. Kızla konuşurken fark etmemişim.
Kız hele nazlı ve seksiyse başa gelebilecek durum. Ulan zilli senin yuzunden abdestim bozuldu.