bugün

pek çok insanın yapmaktan büyük zevk aldığını belirttiği, öve öve bitiremediği kızgın kumlardan serin sulara atlama işini gerçekleştirememe durumu. nasıl yapıyosunuz olum ben donuyorum lan. hava isterse cayır cayır yansın, o denize tek seferde şlop diye dalamıyorum ben. önce bi dizlerime kadar giriyorum, üşüyüp bir iki adım geri gidiyorum. kendimi zorlaya zorlaya biraz daha ilerliyorum, bir yandan da ayağım kaymasın, hızlı adım atarsam üstüme su sıçramasın diye kollarım yanlarda açık bi biçimde dengemi sağlamaya çalışarak bütün plajın göz zevkini bozuyorum. neyse işte bi şekilde giriyorum suya ama öyle hoplaya zıplaya değil, bayağı dona dona giriyorum.
Yüzme bilmemektir su korkusu da olabilir.
tecrübesizliktir. kıyamam.
Ben o serin sulara atlayamadım diye bir şarkı bile yapılabilir belki.
Sahilde garsonluk yapan elemanın dramıdır.Bunu bir yaz sezonu boyunca çekmiş birisi olarak çokta umursamadım.

Not:ayrıca çalışmıyorsa ve soğuk sudan korkuyorsa kesin egeli değildir.Egeli şap diye atlar.
bir kere başıma gelmişti..denize nazır 2 tane bira yuvarlamışım böle..yanımda eşim var..dedim ben denize gircem,ama iskeleye çıkmadan kumdan giricem dedim..kimsenin gtü yemiyordu öle kumdan gitmeye heralde..mesafede az buz değil..ben gidiyorum dedim..terliğinde koydum oracığa..hafiften başladım yollanmaya..böle 2-3 metre yürüyerek gittim..baktım hafif acı geliyor..inceden tempo yaptım,ama yok amk olacak gibi değil..kumun ortasında "yandım allaaaaah koş hanım terliği yetiştir laaaaan" diye hönkürdüğümü hatırlıyorum..sonra mesafeye baktım deniz mi daha yakın yoksa yoksa bar mı..yardırdım bara dibi kalmış birayı döktüm ayaklarıma...oç almanlar güldü.skcektim belalarını,sahil delkanlı gördü dsadadafsd
güncel Önemli Başlıklar