bugün

kız açma taktikleri.
metrobüste kıstırıp fortlamak.
açıl susam açıl. yok lan bu başka bir şeydi.
kızı açıp saçma taktikleri.
(bkz: sekizinci nesilleri artık 1693 km uzaktan tanımak)
efendim kız nasıl tavlanır sorusundan önce nerede daha kolay tavlanır demek gerekir, gördüğüm kadarıyla üniversite; tavlamanıza gerek de yoktur efenim, yeni gözleri açılmış ortam meraklısı olan hanım kızların yanında, " ya kanka be gece ne yapalım? - vodka sıktı rakıya abanalım hacı" vb. şekilde dialoglar ile ilk önce ilgilerini çekebilirsiniz. daha sonra artık ne içeceğinize karar vermek için münakaşaya girin illa ki içinde bağyanın "acep beni de çağırırlar mı" düşüncesi parlayıverir.

herşey tamam mı, sonra nezaketen söylemiş gibi( burada önemli husus sen de gelsene gibisinden istek de bulunmak değildir, aksine ürkütür), gelmesini teklif edin, kesinlikle ısrarcı olmayın, gelmem diyorsa önünüze dönün muhabbete devam edin; emin olun akşama doğru fikirlerine değil nefsine uyacaktır.

bir güzel için, içirmeyin ama, arkadaşınızla hep bir ağızdan kızı pek takmazcasına şarkı söyleyin, o da eşlik eder, etmezse bilmiyordur.

sonra şarkı iyice aşk meşk ve türevlerini barındıran konuya eğilmeli daha sonra kızın yüzüne bakarak, serenat yaparcasına şarkınızı söyleyin(sesinizin yettiği şarkıyı söyleyin; tsm okuyun diyen yok sonuçta), ama çok da abartmayın, ilk kıza doğru okuduğunuz şarkı, şebnem ferah tan sen sigara dumanımın altında diye devam eden şarkıyla başlayın ki ara sıcaklara ön hazırlık yapmış olursunuz.

zaten alkol kana karışınca kimse artık kendini çekmez, bir müddet sonra kızı kucaklayıp odaya götürün( tabi şaftı kaymış derecesine nail olmuşsa).

bundan sonrası ise size kalmıştır.

ha ben üniversiteye gitmedim, gidemem, diyorsanız farklı yönünüzü ortaya çıkaran şeyleri, bağyan ortamlarında ortaya çıkartın, illa ki hayranlık kazanırsınız; yok aga bende yetenek metenek diyorsanız, cool olmak tabiri var ya-çok saçma neden ingilizce- onu icraa edin, pek ilgilenmeyin kaçamak bakışlar atın, insan bu sonuçta anormal birşey değil, yoksa telefonunu almak hiç de zor olmayacaktır.

aga yok ben cool da olamıyorum çok neşeli bir insanım diyorsanız esprilerde seçici olup, ayrıca ve belden aşağı olmayanları ayıklayın. argoya pek kaçmayın ama harbi olun.

yok aga ben bunları yapamıyorum diyorsanız, kendinizi parmaklayın ne diyeyim daha.

(bkz: ya lütfücüğüm)
(bkz: herşeyi yapıyorum da)
(bkz: gözlerimden ateş çıkartamıyorum)
son yıllarda kıza açılmak oldukca kolaylaşmış durumda. kıvırmadan sorarsın cevaba göre hareket edersin.
not:hayır ise eyvallah, evet ise hadi bize gidelim.
(bkz: açmayın dedeler)
beceremediğim şey, nedense ilk kıvılcımları hep kızdan beklemişimdir.
merhaba, nasılsınız, benimle evlenir misiniz? http://www.youtube.com/watch?v=9FHahlbSG68
http://www.youtube.com/watch?v=iUHOPM7YrhI
''sevdiğim kızı bana ayarlasana dedikten sonra aslında ben sana aşığım'' senfonisini yaşatan, kasılmaması gerektiğini düşündüğüm taktiklerdir.
youtubede kızın hergün dinlediği müziğin altına kıza aşkını ilan et kız tabi yorumları okuyunca eminim çok hoşuna bile gidecektir. bu onun gururunu okşayacaktır.
öncelikle aynı ortamda bulunuyor olmanız önemli.
direk yavşayan insan moduna girmeyin. espirili olun, fazla da kendinizi kasmayın işin ucunda rezil olmak var.
(bkz: ölücem ölücem dedim ne oldu)
her denk geldiğinizde bir sevgiliniz varmışta onu çok seviyormuşsunuz rolü yapın. sürekli ondan bahsedin.
ve bir gün ansızın o sözde sevgiliyle ayrılmış olun. kötü olun, beter olun, triplere girin..

şimdi bu yazdıklarım uzun bir süre zarfını kapsayacak. gelin yazdıklarımın karşı taraftan nasıl yorumlanacağına değinelim..

-ortamda esprili olmanız çok önemli. kızın dikkatini çekmiş olursun. bir de yazmayı unuttum baskın olmak da en az espirili olmak kadar mühim. çünkü her kızın hayallerinin altında yatan baskın bir türk erkeği karakteri vardır..

-sözde sevgili uydurma işi ve sürekli ondan bahsetmeye gelince:
ilk adımla ilgisini çektiğiniz kızın 'imkansızı' oluvericeksiniz. çünkü sevgiliniz var ve onu seviyorsunuzdur. bazen sözde sevgilinizle yaşadığınız romantik anlarıda paylaşabilirsiniz. (burası hayal gücüne bağlı)
bunu yapmanız sizi 'ideal erkeğe' dönüştürecektir. ve içten içe hayalinizdeki kızı kıskanacaktır..

-ayrılma palavranız ise sizi yaralı sorunlu adama dönüştürecektir. yardımsever türk kızı bu çağrınıza kulak verecek ve teselli edecektir sizi.. türk filmindeki hemşire rolünü üstlenip 'beyaz meleğiniz' olacaktır.

diğer ipuçları ise şöyle:

hoşlanılan kızla belirli bir samimiyet yakaladıktan sonra o'nu korumacı rolüyle tehlikelerden muhafaza edin. o av sizin, başklarına kaptırmayın..

ve can alıcı noktaya geliyoruz.
etrafta hoşlanılan kızla sevgili olduğunuza dair dedikodu çıkarın. bu, diğer avcıları püskürtecek ve eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürecektir.

eh, dedikodu kızın kulağına gittikten sonra yanınızda soluğu alacak ve bir nevi hesap soracaktık..
evet dostlar bölümümüz burada sona erirken vereceğiniz cevabı iyi düşünün. cevap 'bu dedikodunun gerçek olmasını o kadar çok isterim ki.. ama sonuç olarak dedikodu ve doğru olmadığını ikimiz de biliyoruz. keşke ikimizde farklı şeyler biliyor olsaydık..' mesajını taşımalıdır.
siz daha süslü püslü cümleler kurun. alıntı yapın, ne bileyim..

not: bu yazılanlar sadece yakışıklı erkekler için geçerlidir.

not 2: eksileyenlere daha sonraki yazılarımda değinicem. biraz sabır.
salonun ortasına kaygan bi dans direği dikmek.
404 not found.
Seninle hunharca seks yapmak istiyorum, sonrasında sarılarak uyuyabiliriz ve yarın sabah bana karşı hiçbir sorumluluk hissetmek zorunda değilsin.

Açık ve net...
öncelikle belli edin. kız da içten içe sizden hoşlanmıyorsa bir anda şok olmasın bari. biraz uyanık olsun mevzuya.
dürüst olun direk konuya girin siktirinizi yiyin ve geri dönün. başlarda çok koyacaktır, zamanla alışacaksınız merak etmeyin. böyle seri seri devam edin. hem vakit kaybetmemiş olursunuz. sonunda kabul eden manyağın biri çıkacaktır elbet.
edit: doğacak sonuçlardan sorumlu olmadığımı belirtmek isterim.
öncelikle bahsi geçen kızın karakteri çok önemlidir. bakış açısı yeteri kadar geniş değilse denildiği gibi ne yapacağını bilemez bir halde bulabilir kendini, zaten tanıyorsanız bunun ne kadar zor olacağını bilirsiniz. öyle aşırı hızlı olmanın çok bir gereği yok, önce basit egzersizler yapın ve bunu kıza gösterin. mümkün olduğunca rahat hissetmeli kendini yoksa boğulma riski var, bir anda yüklenmeyin karşınızdaki bir insan, öncelikle bir insan olarak görmeniz gerekir. basit egzersizleri alçakta denedikten sonra seviye değiştirin ve yükseltin, bu ikinizin de güven kazanmasını sağlar. temel hareketleri çalışmış olmanız gerekir ki daha karmaşık ve odak isteyen hareketlere geçebilesiniz. bu noktada nefes kontrolü çok önemlidir. sakın nefesinizi tutmayın, sakin kalmak için sürekli nefes alıp verin ve kaslarınız sabit bir çalışma temposunda kalsın. bunları aştıktan sonra kendinizi salın ve akışına bırakın, kız da sizin gibi açılacaktır. denizin o ferahlatan serinliğiyle beraber götürecektir sizi daha ileri.
genel olarak denenmiş ve tutmuş yöntemlerdir. Mesela bir örnek vermek gerekirse; birlikte yapabileceğiniz ortak hobiler bulun. Gidin origami yapın ya da dikiş kursuna bile yazılabilirsiniz. Emin olun ki bu sizin şansınızı yüzde 70 arttıracaktır.
Origami biliniyorsa kağıttan kalp yapılır, kız tanımadığını bir kızsa içine cep numarası yazılır,tanıyorsanız bir şey yazmanıza gerek yok. Fark ettirmeden cebine konur, cebine bakması sağlanır.
öncelikle sürü liderine baş kaldırman ve onu bir düelloya davet etmen gerekir. bundan sonrasında boynuz uzunluğu devreye girer ve güçlü olan düelloyu kazanır, kaybeden ise hiyerarşi geleneklerine göre grubu terketmek zorunda kalır.
sıcak yaz mevsimleri başlamadan önce savanada su kaynağı bulamazsa bu meydan okuma ölümüne sebep olacaktır.

tabi dişi tüm düello boyunca seni izleyecek ve türünün devamı ve güçlü sağlıklı bireyler dünyaya getirmek için galip geleni seçecektir.çiftleşme mevsimi gelmeden yapılan meydan okumalar fuzuli kavga ve yaralanmalara sebep olur. çünkü bufalo sürüsü çiftleşme mevsimi dışında göç eder, dişiler yemek arayışında olurlar.

bu arada; olmaz bu zahmetli diyorsan direk konuşmanı tavsiye ederim.
Kizdan olumlu geri donusler alabiliyorsaniz yapin. Kalkipta mesaj attiginizda sizi tersleyen, susun diye konuyu uzatmayan kizlara acilmayin. Kalirsiniz ortada. Onun haricinde acilmak icin en uygun vakit aksam vakitleridir, sabahin korunde acilmayin. Bir konser sonrasi sevgilim bana acilmisti, saat 12 sularinda, ben de zaten hoslaniyordum cok sevinmistim. Kiz mutsuzken acilmayin. Mutsuzluk yanlis kararlar verdirebilir.
Kıyıyı gözden kɑybetmeye cesɑret etmedikçe insɑn, yeni okyɑnuslɑr keşfedemez.
güncel Önemli Başlıklar