bugün

açık ve net gavattır.

birde kızım üniversite kazandı diye sevinmesi yok mu ? yerim ben o sevinci kızının başına neler geleceğini bilmeden sevin sen sevin. birde şehir dışında okumaya giden kız için ne diyebilirim ki. bu gavat baba kızını resmen üniversitede okuyan erkeklere alın tepe tepe kullanın diye göndermektedir. kızı artık kucaktan kucağa gezerken bu gavat baba da yavrum benim ne güzel okulu okuyor diye düşünüyor olacaktır. kız o bar senin bu bar benim diye dolaşırken , kızlı erkekli onlarca aktiviteye katılırken , her sabah başka bir evde uyanırken sen gavat baba için rahat etsin .

sonra kızın eve gelip follofoş olmuş bir vaziyette babacığım diye omuzlarına atlar.
yediği önünde yemediği arkasında olan bu kızın ile artık gurur duyabilirsin gavat.
din tüccarı pezevenk şeyhin ya da şakirtin biri tekke de siksin diye mi üniversiteye yollamayacak?
Bunları yapan erkeğin babası gavat olmaz çünkü erkek yaparsa zamparalık kadın yaparsa namussuzluk. Ahlak anlayışımız hala kadına endeksli çünkü onu zapturapta almak kolay, oysa er kişinin irade gösterip zina ve alkolden uzak durması o kadar olay değil.
kız çocuğunu üniversiteye yollayan baba gavat değil adam olarak adlandırılır, kız çocuğunu üniversitede kızlı erkekli aynı evde yatıran babaya konulabilir o isim.
(bkz: kişinin fikri neyse zikri de odur). eli öpülesi babadır. kızda orospuluk varsa babanın günahı ne ?
öncelikle gavat değildir. bir ikincisi ise kızının sümüklü bir kocanın kölesi olmasını istemiyordur. her gün dayak yeme ihtimalini, bir yerde bıçaklanarak öldürülme ihtimalini de düşünüyordur.
bu zihniyetteki insanlar olduğu sürece türkiye neden ilerlemiyor sorusu çok anlamsız geliyor.
kızının uniye yollamayıp bilmem hangi şeyhin,hocanın yada ağanın 3.veya 4. karısı olarak evlendiren adamın sozudur.siz akit okumaya devam edin.
Kızını tarikatlara yollayan gavat babadan, her türlü daha asil ve şerefli bir babadır.
ulan arkadaş hiç mi aileden sülalende kızını okutan yok lan?
Sen bu entryi elinle mi yoksa düşündüğün yerinle (beynin değil) mi yazdın?
Çomar delected.

Kız erkek çocuk ayrımı yapan gavat babadan evladır.
Senin kızında gidecek olum, millet kızına iyi terbiye verirse içindede varsa hiçbişey olmaz.
Kızını edepli yetiştirmediysen kucaktan kucağa gezmesi için üniversiteye yollaman gerekmiyor. Köy yerlerinde incir ağacının altında elleten, çeşme başında sürtünen kızlar olduğunu düşününce bunun üniversiteyle değil eğitimle ilgili olduğu çıkarımını yapabiliriz.
asalak insan türlerine ait bakış açısı.
sikerler böyle genelleme yapanı, haberi yok.
Verin artısını bir daha açmaz böyle başlıklar.

Aynen öyle...
Kızım olsa hiç düşünmeden her yere yollarım.yobazligin lüzumu yok.
(bkz: memleketi batıran zihniyete örnekler)
Elalemin karısına kızına yan gözle bakan alagavatların yanında eli öpülesi baba gibi babadır.
Siktirin gidin Arap diyarına. Buralar size göre, siz bize göre değilsiniz.
Oyumu uçurulmasından yana kullanıyorum.
8 yaşında bir kız çocuk sahibi olarak bunu troll olarak yazanı bile elime verseler vücudundaki 215 kemiği tek tek kırarım. Zerre suçluluk duyarsam anamı cümle alem siksin.

Sikerim yapacağınız trollemeyi amcık ağızlılar.