bugün

Evet, kız çocuğum olmasından korkuyorum.

Her ne kadar istesem de korkmadan edemiyorum. Sebebi ne? Zamanımız, malum.

Şimdi dangalağın biri çıkacak;
"ama o da istiyordu." savunmasıyla bir bok yiyip halkın arasına geri salınacak. Ondan sonra gel de katil olma.
bir histir. ya olursa kafayı yerim.
eşi hamile her erkeğin yaşayağı korkudur.
insanı geren korkudur.
Hayattaki en büyük başarısı şans eseri evlenip bir kadını yatağa atabilmek olan vasat çürük erkeklerin korkusudur. Halbuki erkek siken aslan gibi bir kız çocuğu yetiştirmek vardı be. Hey gidi.
Imansız erkek veya kadın korkusu.
tırreklerin yüreklerinin en derininde hissettiği korkudur. halbuki senin gibi bir lalenin kanından dünyaya gelen çocuk erkek olsa çok mu delikanlı olacak sanki? hiç bunları düşünmüyorsunuz. bu kadar üzmeyin kendinizi. nasılsa çocuğun kadın gibi kadın ya da adam gibi adam olma ihtimali %0.01 yani.
ne korkusu lan olur da bir gün evlenirsem tek sebebi kız çocuğu istemem olacak. patikleri bile hazır..
Sorumluluğu büyük vesselam.
kız erkek ayrımcılığı yapılmaması gereken konudur. Benzer ya da farklı olsa da aynı korkuları her evlat için yaşayabilirsin ve yaşamalısın.
ben kızım olsun isterim. iyi yetiştirip sonra ki nesillerin iyi insanlar olmasını garantilerim.
şu grup olayından sonra akıllara gelen korkudur.
böyle bir korkusu olan varsa gitsin kendini bulduğu en yüksek binadan atsın. kız çocuğu gibi muazzam bir şey daha var mı ya.
zaman zaman içime karanlıklar çökmesine neden olan korkudur. bir bu birde ya patlak bir kızla evlenirsem korkusu.
ben evlenirsem kız babası olmak için evlenirim.
çok güzel oluyorlar.
kadınların çarpık bir namus anlayışına hapsedildiği, öldürüldüğü, şiddet gördüğü, özgür olamadığı bir coğrafyada korku değildir o, olsa olsa kaygıdır.
Götüne güvenmeyenlerin sahip olduğu korkudur...

Bir kız çocuğum olmalı, olana kadar çocuk çalışmalarına devam edeceğim...
güncel Önemli Başlıklar