bugün

insan yetiştirmek sizlere inat.
Allaha şükürler olsun sülalemizde kız çocugu yok olsa bile çok nadir oluyor bizde.

Erkek çocugu sülalenin devamıdır allah kimseye ilk çocugu kız vermesin
kız çocuk, kız kardeş başkadır. bakmayın siz bu troll başlıklarına.
bazen sabahı olmayan gecelerin olur. intihar etmek istersin tüm acılar, tüm hasretler son bulsun istersin. işte o günlerde tek yaşama amacın 2 küçük kız çocuğu olur. onların bir daha gülümsediğini görebilmek için tüm acılara katlanırım.
iyi araştırılmalıdır. evet.
Namuslu, dürüst, iyi bir insan ve gelecekte iyi bi anne olması için çabalamaktır.
iyi anneler gelecek için iyi anneler ve iyi babalar yetiştirir haliyle geleceğe yatırım yapmaktır.
bir gerizekalının merak ettiği hadisedir. gün geçmiyor ki uludağ sözlük bünyesinde bir gerizekalının doğuşuna tanıklık etmeyelim.
Yaşama amacı odur zaten. Allah inşallah sağlıklı bir kız çocuğu nasip eder bana.
Kızını okutabilmek, ve onun iyi bir geleceğe sahip olması için hayatla mücadele etmektir. Kendisinin yaşayamadığı hayatı kızına yaşatmaktır.

Yani o babanın büyük bir amacı vardır, sizin gibi amaçsızların imrenerek bakacağı, bir hedefe sahip olup ona ulaşmaya çalışan bir kız yetiştirmek gibi.

Edit: bazı ruh hastaları bu entryden rahatsız.
(bkz: bilemiyorum yani)
Girdiğim entryden dolayı özür dileyerek.
Kız çocuğu babaya düşkün olduğu için kızına örnek olmak ve. Vatana millete hayırlı bir birey yetiştirmek için yaşar.
Kadınlarsız erkek te olamayacağı için dünya da insan kalmaz ki bunu da hiç istemeyiz.
erkek çocuğu olan babanın amacı ile aynıdır. en iyi şekilde çocuğunu büyümektir. koruyup kollamak, sahip çıkmaktır.
Merak edilmektedir.
her sabah, sabahın köründe büyük kızımim örgülü saçlarıyla yatağa tırmanmaya çalışıp baba kalk kardeşim ağlıyor demesini duymak, yataktan kalkıp bebeğe baktığımda yok kızım ağlamıyor demek ve de büyük kızımın baba başka türlü uyanmıyorsun benimle barbie bebek oynar mısın dediğini duymak için yaşıyorum.
Evladını iyi yetiştirip onunla gurur duymak.
Benim için yaşayan babamdır.
Vatana millete ve kendine hayırlı, namuslu, zeki, akıllı bir kız evlat yetiştirmek. Sizlere inat...
Umarım evlendikten sonra kız çocuğum olur ve bunun mutluluğunu yaşarım.
zor bulunacak amaçtır. bu da başına geldikten sonra ne yaşayacan birader kafana sık git. evet.
Mirasını şirketini kizlarina birakmaz.
Guvendigi en yakin erkege birakir işini ilerde o yürütsün diye.
bazı karakteri bozuk babalar var, kızlarının düğününde halay filan çekiyorlar. bu nasıl bir vurdumduymazlıktır, nasıl hayasızlıktır.
Askerde komutanımla dertleşirken sıkıntılarını nasıl çözdüğünü sormuştum. Eve gittigimde kızım babacım diye boynuma sarıldığında tüm sıkıntılarım yok oluyor demişti. Bir baba için kiz çoçuğu başlı başına yaşama sebebidir.
erkek çocuğu olan babayla aynı yaşama amacıdır.

büyütüp yetiştirip kendisine, ailesine, milletine faydalı bir birey kazandırmak.
değiştirmeye çabalamak yerine onu güzelce şekillendirmek tir .
prensesini donanımlı, hayata hazır bir insan haline getirmektir. en azından "normal" babaların amacı bu.