bugün

güzel duygudur. peşin söyleyim ben doğurmadım. ancak doğuranla birlikteyim.
bazilarinin hic yasamadigi, cok yasamak istedigi ama hic yasayamayacgi histir.

Bu mumkun olsaydi iyi bir baba olabilirdim.
3'lü yaşlarda baba düşkünlüğü ile sizi mest eden çocuktur. 4'lü yaşlarında ise dünyayı anlamak için sizi birincil kaynak edinen çocuktur.
kızını, evladını sübyancılardan korumayı gerektirir.
Inanirmisiniz arkadasimla gecen gun bunu konustuk. Soyledigi tek sey allah dusmanimin basina vermesin.
Çok istediğim hatta hayattaki en büyük 2 isteğimden biridir.
Kız evlat öz evlat. Ama bir abi şart bu devirde başı boş bırakmamalı.
kız evladı bilmem ama kız kardeàe sahip olmak küçük yaşta bol bol adam dövmeye başlamak demektir.
hep küçük kalacaksa çok hoş şeydir bir gün olsun isterim.
dünyadaki en güzel duygu olduğunu bir 29 yaşında bir de 32 yaşında anladığım duygu.
Erkek cocuga göre 2-3 kat fazladan sorumluluk gerektirir.
Umuyorum ki başıma gelecek olandır. Erkek olursa evlatlık verebilirim isteyene.
https://youtu.be/BkzCt268FKQ

Ya sen benim kızım olsana.. swh. Brokoli hiç yemedim hayatımda ama benim bile içimde yeme isteği uyandırdın. Maşallah sana...
tek hayalimdi. anneme bırakacaktım sevecekti anneliği öğretecekti ona. ama annem hayalimi kendiyle birlikte gömdü toprağa.
Bir an önce evliliğe teşvik ediyor bu düşünce beni. (bkz: Allahım sen konuyu biliyorsun) amin.
en çok istediğim şeyin ta kendisi. bir baba ne ister başka.
görsel

Çok şeker ya.
Ben erkek istiyorum efendim. Biyere giderken saçını ben yapayım, benim küçük bi kopyam felan olsun yani. Haylaz olsun biraz da. Ama hayırlısı olsun tabi ki kızım olursa da sevinirim. Ama saçlarını annesi yapar bu defa. (bkz: swh)
evladın kızı-erkeği diye ayrımı olmaz. her ikisi de çok güzel. çocuk sahibi olmak tarif edilebilecek bir duygu değil. Rabbim isteyene versin valla.
Sağlıklı olduktan sonra ayrımı olmaz da hayatta en çok istediğim şeylerden birisi.
. allah yazdıysa bozsun. yeni nesil kızlarda ahlâk namus filan kalmamış.
Her evde en az 1 tane olmalı.
Otur izle başında. Uykusunu, yemek yemesini, bakışını. Ne demek istediğini anlatmaya çalışmasını. Şirinlik abidesidir her biri.
Allah nasip etsindir..