bugün

kendine aşık olacak bir dünyalar güzeli isteyen erkeklerdir.
bu konuda türünün yüz aklarıdırlar.zira erkekler; genelde oğlum olsun pipisinide mahallede milleti kıskandırmak için göstereyim isterler.
ileride kızının sevgilisi olacak gence yapacağı işkenceleri düşünüp nıhahahaha nidaları atan erkeklerdir. zira zamanında anasını almak için az çekmemiştir. *
partnerinin güzelliğinin farkında ve onu hatırlatacak yeni bir parça daha isteyen erkektir. kız çocuk yetiştirmenin bütün zorluklarını göze almaktadır.
yaşlılıklarını düşünmüşlerdir.
erkek evladı vardır. ikincisini kız istemek ne doğal hakkı ama verecek olan allah.
(bkz: satar başlık parası alırız)
kız çocuklarını sevmesi, oynaması, konuşması erkeklere nazaran daha tatlı olduğundan dolayı * kız çocuk isteyen erkek tir...
evlenilecek erkektir. kız çocuğunun yetişmesi büyütülmesi erkeğe göre biraz daha zordur. bunu bilen sorumluluktan kaçmayan, sahiplenmeyi çok seven yani bir kadının ihtiyaç duyacağı gibi bir erkektir ya da sadece kız çocuklarını seviyordur işte*.
ne zaman babasinin elini tutmuş, paytak paytak yuruyen bir yaratılış harikasi görse gozleri dolup imana gelen bir erkektir mesela onlardan birisi. sonrasinda da ne olur bana da boyle birsey bahşet faslini gerceklestirip eski haline geri döner *
bende isterim.
(bkz: baket yapıp gönderin)
Hani filmlerde, dizilerde olur ya baba-kız ilişkisi, çok iyi anlaşırlar, beraber eğlenirler, baba kızının kahramanı olur...heh işte ona özenen erkeklerdir.

Erkek çocuğu anneci olur zaten, hıyarto. Kız babacı olur. Babada bunu düşünerek kız çocuk ister.

Benimde çocuğum olursa ilerde, kız olsun. Tabii birde beklenildiği gibi bir baba-kız ilişkisi olmayabilir. O zaman hayal kırıklığına uğrar, çöpe atarım çocuğu. (bkz: bu olmamış)
ilk sıraya yazın beni de. ama ilk.
çok istiyorum lan. şu an daha erken ama çocuğum olursa kız olmasını çok istiyorum. erkek olursa suratına bakmam, ekmek vermem, evlatlıktan reddederim. ama kız olursa var ya... kız olsun, hep sevimli olsun.
büyük ihtimal sevgilisine "ben sana aşık oldum eh işte sen de kız istersin ben de senin istediğinden istiyorum gel işi halledelim" i anlatmak istemiştir.
Kız erkek farketmez. Kedici olsun da.
Karısı kadar güzel bir parça daha isteyen erkektir. Karısından sonra aşık olabilecek ikinci bir kadın isteyen erkektir. ileride kız çocuk yetiştirmenin zorluklatını kabul etmiş erkektir.
dünyalar güzeli, tatlı bir kız çocuğuna sahip olduğunu hayal eden erkeklerdir.
görsel görsel gelde isteme .
Gözümde bi tık ileri olan erkektir *
Bir daha düşünün. Sağlıklı olsunda yeter.
gerçekten baba olmak isteyen erkeklerdir. erkek çocukta o kadar tadamazsın babalığı. ama kız çocuğu erkeğe asıl babalığı öğretir.
(bkz: ferhatbeautiful)

hep hayalimdir, küçücük tütüler, etekler alayım. en içten şekliyle babam desin. küpe almadım diye küssün bana, sonra kıyamayıp alayım. sarılsın boynuma. oje sürdü diye kızayım. sonra yine sarılayım. evleneceğim erkek bu baba desin. kızayım. beni nasıl bırakırsın diyeyim. üstelik başka bir erkek için. istemeden de olsa en büyük düğünü yapayım. torunum olsun. o da kız olsun. küçücük tütüler, etekler alayım.....
Benim efenim acik ve net , üstelik kız cocuklarinin ilk aşklarıdır babaları...
kız evlat babaya daha düşkün olmasından ve baba için ajanlık yapıp anneyi ispiyonlayabilir.. bu yüzden genellikle kız çocuk tercihtir.
Benimdir. Kız çocuklarının babalarına olan ilgilerini gördükçe artar bu istek. Erkek olsa fark eder mi etmez tabi. Bakalım bekleyip göreceğiz.