bugün

erkeklerin hiç bilmedikleri bu ortamı ve gerçekleri sevgililerinden, arkadaşlarından veya flörtlerinden öğrendikleri doğrudur. duyacağınız şeyler sizi üzebilir, tiksindirebilir ama ilginçtir ki ''bu bahsedilmeye değer olaylar'' hep size anlatan kişiden başkasının yaptıklarını içerir. o yurdun en masumu ne hikmetse hep size bunları anlatan kişidir. *
bir erkek olarak sadece dışardan gözlem ve duyumlarım.. kyklar için geçerli tabi.

ağlamalık, sigara içmelik, özel konular konuşmalık yangın merdiveni gibi kurtarılmış bölgeleri mevcut.

izmir'den antep'e, erzurum'dan van'a hepsinin nevresimi aynı desen, aynı renk.

çoğu odada tuvalet ve banyo alışkanlığı elde edememiş olduğu düşünülen veya gereksiz agresif, kısacası illa sorunlu olan biri bulunur.

ve başta abarttıklarını düşünsem de zehirlendiklerine bizzat denk geldiğim yemeklerin kötü oluşu faktörü.

unutmadan.
bayram mesajında unutulma, kıytırık bir geziye katılamama, kantinde sevdiği çikolatanın bitmiş olması gibi sebeplerle dahi aylık rutin olarak sinir krizi geçirenleri mevcuttur.
Arkadaşlar tamam abartmayalım o kadar da kötü değil. Kendi arkadaşlarımla çok eğleniyorum yurtta. Hep birlikteyiz sürekli. Güzel anılarınız falan oluyor. Doğru insanları bulduktan sonra her yer güzelleşir.
içeride ağdacı var. birbirlerinin vajişlerine ağda yapıyorlar.

kesin bilgi. içeriden ajanım var.
Gerek banyo gerekse tuvalete konusunda erkeklerden daha pis olduklarını duydum. Kız arkadaşlarım bu konuda bana birçok şey anlattı. Beyler inanın biz onlardan daha temiz ve samimiyiz.
kızlardan soğudum resmen amk keşke okumasaydım.
Hep erkeklerin yazdığı gerçekler.

Sanki kapıları ardına kadar açtılar sizi de içeri aldılar amk.
Üzülerek söylüyorum ki koridorda her gün sevgilisinden ayrıldığı için ağlayan bir kızla karşılabilirsiniz. Ve yine üzülerek söylüyorum ki 500 kişi varsa 350sinin tek derdi erkek arkadaşı. koridorda yürürken kendimi esra erol programında hissediyorum bazen. Ve çok daha fazla üzülerek söylüyorum ki dışarıya fıstık gibi çıkan kızlar yurtta geride çoğu zaman.. neyse ayıplar söylenmez. Velhasıl kız yurdunun kendisi acı bir gerçektir.
kusturur. kızların neden dar pantolon giydiğini merak eden varsa kız yurtlarından herhangi birine gidip bakabilr hepsi kurtadam.
kız evi gerçekleri ile benzerlik gösterirler.
parfümlerin, makyaj malzemelerinin, güzel kıyafetlerin içerisinde çok steril duran kızların "inleri" ıslak havlulara, diş macunu yapışmış lavabolara, saç dolu banyolara, ıslak ve kurumaya bırakılmış eşyalardan yayılan kokuya ev sahipliği yaparlar.
O kadar gerçeğin içinde bir gram meme yok, inandırıcı gelmeyen gerçeklerdir.
genelde birinci veya ikinci sınıflarla dolu olan yurtlardır. kafalar felakettir, demet akalındır serdar ortaçtır baya popüler olur. saçma salak seylere tartışma çıkarabildikleri gibi çoğunluktalarsa kabadayı kesilirler lastik terlikleriyle. ciddi psikoloji bozar, uzak durunuz.
pislikten geçilmiyordur kesin. biz erkekler sadece dağınığız.
merak edilen gerçeklerdir. yerinde görmek isteriz. bir gece ansızın gelebiliriz.
Gün içinde okulda naomi campell gibi gezen hatunların, naylon terlikleri, dallı güllü pijamaları, çekirdek çitleyerek yaptıkları dedikodu seansları, duş kavgaları, kucağına koyup hunharca kaşıkladığı reçelleri, yarın da giyebilir miyim diye koklayıp karar vermeye çalıştıkları çorapları ile kızların pembe sıçmadıklarının kanıtı olan gerçeklerdir.
erkek yurdundan çok farklı olmayandır.

sonuçta kız yurdu olduğundan böyle temiz, düzenli bişey beklenir ama işin aslı öyle değil. epey pistir. sen nerden biliyon lan derseniz girmişliğim var. *
(bkz: yılmazı meseneden sileceksin)
gibi, bu konuya benzeyen konularda kavgalar vardır muhtemelen.
not:gitmedim gidemem gitmek de istemiyorum. kız yurdundan bana ne amk .
Kizlar gercekten yariciplak geziyor.
bir iki sefer siparişe gittim. ilk gittiğimde ismail şarkısını söyleyip eşlik eden bir grup vardır kafa sallayıp ismailllllll diyorlardı. ikinci gidişimde ise kapı önünde oturmuşlar ve kız yurdunun karşısında olan suriyelilerle ölümüne kesiştiklerini gördüm tamam suriyelilerde insan ama cılız ve kafasında 1 ton jole ile gezen adamla kesişmeleri ilginç geldi.
tam bir gıybet yuvası olduğunu, gıybetin nirvanasının yaşandığını, bazen aşk-ı memnu'daki adnan ziyagil'in köşkündeki gibi entrika ve soğukluğunun yaşandığını düşündüğüm gerçeklerdir.
Oda arkadaşınız biseksüel olabiliyor ve götü kollamak için gece 1-2 ye kadar o manyağın tamamen uyumasını beklemek zorunda kalabiliyorsunuz. Daha vahim olanı ise biseksüal olan oda arkadaşınızın sevgilisi(erkek) , onu sizden kıskanıp salak saçma davranışlar sergileyebiliyor. Allah'ım benim suçum neydi ?
Gece yatağına tırmananlar olur. Beraber giyinip soyunduğun için sana nazar değer. Yurtta kaldığım ilk hafta üst dudagımda abartısız 7 tane uçuk çıkmıştı. Oha silikon mu diyenler oldu. Hoş değil ya.
Yurdun %99.9u dökülmüş saçlardan oluşmakta.
https://www.youtube.com/watch?v=tOQxkf4pCIo
lezbiyenler vardır. evet, duydum. hatta odaları ayrılmıştı bu kızların.
güncel Önemli Başlıklar