bugün

Gülümserse siz de gülümseyin, ilerleyen sürece göre kendinize kalmış tanışma eylemlerini içerir.
Gülümsedigine göre verecek belli ki. Yoksa neden gulumsesin.
size bakıp gülerse, mutlaka yüzünüzde bir bokluk vardır. tipiniz saçınız yamuk veya sümüğünüz olabilir. ama gülümserse, o zaman sizden hoşlanma ihtimali fazladır. ama durun bu kadın denilen canlılar cok enteresandır. hemen yanına gitmeyin. terste tepebilir. 2 veya 3. kez bakıp gülümserse o zaman yanına gidilip tanışılmalıdır.
direkt dölleyin. bu nasıl soru amk insan gibi sizde ona gülün.
görsel
kalabalık bir yerdeyse önce etrafa bakılır. belki başka birşeye gülmüştür. başbaşayken oluduysa direk yapış dudaklara.
görsel
Gülümseyen kızla alakalı değişir.Mesela bu yaz gifteki kişiye benzeyen dehşet güzel bi kızla bakıştım böyle aynen gifteki gibi gülümsedi bana tam yürüyecektim sevgilisi arabayla aldı gitti amk.
(bkz: pompiş)
gülümseyerek karşılık verilmeli tabi ki. öyle hemen bu kız kaşar diye damga yapıştırmamak lazım.
Fermuar açık mı diye kontrol edilmeli.
https://youtu.be/e-LMIre-9m8
(bkz: titfuck)
eller dürbün yapılıp kontra bakışlar atılmalıdır.
bir kız bana gülümsüyorsa fermuarını veya kıyafetimi kontrol ederim.
hemen kalkıp bir tokat atılmalıdır.benim gibi bir mümine cinsel cinsel gülemez.sonra ben yanacağım.
sürekli yaşadığım durumdur.

bana bakıp genelde gülerler, hatta kahkaha atarlar.

geçenlerde bir tanesi " bu tipinle sokağa çıkıp bizi güldürüyorsun " demişti.
kızı beğeniyorsanız, haldır huldur koşturmadan teşebbüse geçilebilir. ama her gülümseme teşebbüsün başarılı olacağını göstermiyor da olabilir, o yüzden fazla da gaza gelmeyin.
Ağzına kürekle vurun. Ne yapılır arkadaş? Aynı ölçüde medeni bir şekilde gülümsenir tabii ki. Barzo gibi gülmeyin de gerisi hallolur bir şekilde.
bir hanım ablamız size bakarak gülümsediğinde hemen telaşa kapılmayın. ilk önce üstümüzü başımızı saçımızı kontrol ediyoruz çünkü komik görünüyor olabiliriz. eğer tipimizde sıfatımızda bir sıkıntı yok ise yavaşça arkamıza bakıyoruz çünkü arkamızda kızın tanıyor olabileceği bir zat bulunuyor olabilir. eğer bu durumda da bir sıkıntımız yoksa ince ince kesişmeye devam. sonra taktik maktik yok bam bam bam
ilk olarak böbrekleri garanti altına alın. sonra siz de gülümseyin ayılığınız anlaşılmasın.
koşarak uzaklaşın efendim. ziyadesiyle tehlikelidir kendileri.
insan gibi tebessüme tebessümle karşılık versek ?
tabi ki de sağ elle sol kulağı tutarak sağ ayak üzerinde sekiz kere sekmektir.

böylece benim gönlüm de sende mesajı vermiş olursunuz.
tuvalete koşunuz üstünüze başınıza bakınız sonra sinsice yerinize oturup kesiniz.
sakince, hafif bir tebessümle karşılık verin ve gözlerinizi dikmeyin bön bön.
güncel Önemli Başlıklar