bugün

ateistlerin illa ki alkolik, eşine değer vermeyen, alemci vs olmaları gerekmediğini bilmeyen kız davranışıdır. zira iyi insan olmak için inancın olması şart değildir. eğer sırf cennet yada cehennem vaadedildiği için iyi insan oluyorsan o daha kötüdür. hepsi bir yana en basitinden dindar olan insanların 3-4 kadınla evlenmeleri hangi mantıkla açıklanabilir dediğim durumdur.

(bkz: ama o sayılmaz)

edit: ateistleri övmek için yazılmış bir yazı değildir sadece neyin ne olduğunun bilinmesi amacıyla yazılmış bir yazıdır ve ateist değilim.
(bkz: kız olsaydım bir şakirtle evlenmezdim)
bunu diyene kızlar vermez.
ülkemizdeki en büyük kazıkçılar kimlerdir? hacı amcalar değiller mi? ev sahipleri, bakkalar? terorist diyince akla ilk gelen grup kim? müslümanlar değil mi? e bu kadar şeye ramen hala ateistlere bok atamaya çalışan müslümanlarla evlenecek kızın da aklını sikeyim zaten.
ateist olsaydım kız olsaydım diye başlık açan şakirtle evlenmezdim.

ateist değilim, şakirt kız değil, başlık başlık değil. ne olacak şimdi?

yanıt: allah akıl fikir versin.(vermez ya...)
ya sen kız olsan hangi salak sikerdi zaten seni manyağa bak erkek halinin ne hayrını gördün de kız olmayı düşünüyorsun a amık diye sormaz mı ateistler şimdi?

bakir, sivilceli, hayatında günah işlemeye götü yememiş zavallı bir herifsin sen, seni kim naapsın?

hee sen koca arayışındaysan evlenme programlarına çık, türbanlı bacıların çok tuttu bu işi.
sikseler bu saatten sonra kız olamazsın, neyi tartışıyorsun? denilecek yazar başlığıdır. bırak kız olmayı falan, erkek kalıpta ateist olmayan bir kadınla evlen. aynı şey. ha ille kız olucam diyorsan, ona bir şey diyemeyeceğim.