bugün

sherlock necatiye verirdim.
tabi ki zall'a.
ben kezban olurdum. kimseye vermezdim ama herkes arkadamdan orospu diye konuşurdu.
Ben lezbiyen olurdum.
Evlendiğim kişiye veririm.
Sözlüğün ibnelere yine iş başında.

Lan verin de biz de kurtulalım mına koyim.
kız olunca vermek zorlaşıyor kardeş.
Bülent ersoy hem aklimda ki tüm sorular gider.
(bkz: bakkal nadi)

yalan yok ilk ona verirdim. kel, göbekli binenin biri ama ona verirdim.

amk 30 kuruşun hesabını yapıyor piç. önümde kelter götlü karılardan senin canın sağ olsun diyerek 3 liraları 4 liraları görmüyor bizden 30 kuruşu alıyor. hayır nasıl his yaptıysam başlığı görünce aklıma o geldi. bakkal nadiyle veresiye delirmeleri diye reklam ederim kendimi. seni haşin bakkal!
Kendime.
sana verirdim kankaa.
bu kadar verme gönüllüsü iseniz kız olmayı beklemeyin amk.

sözlük ibne yuvasına dönmüş ya la..
bir soru. Ben kesin kendime verirdim.
Kız olsam kendime vermezdim inat ederdim, kaldı ki şu halde bile inatçıyım. Hem birine verip bekaretimi bozacağı ma onunla öpüşür el ele tutuşurum farklı bir heyecan arardım.

Hem tribim de çekilmez ben yalnız ölürdüm kesin.
zenginden alır, fakire verirdim.
saglikli olsun onemli olan o.
Ben sana vermezdim ondan eminim.
Ilk isteyene verirdim. Göz hakkı denen birşey var.
(bkz: eniştemle akşam akşam delirmeceler)
ne kadar da yarak delisi adam varmış sözlükte dedirten hede belki de hede bile değil.
Aslında boyle bir başlığa entry girmek dahi bizim için zuldür. Bazen "ilerizekalı" yurdum insanı maalesef mecbur bırakabiliyor insanı. Kızlarla alakalı belden aşşağı her turlu başlık açıyorsunuz yetmedi, şimdi de cinsiyet değiştirip sapkınlık yapma empatisi mi yapılıyor ? Birinin bu denli yozlaşan başlık açabilmesi abesle iştigaldir. Bunun adı plüralizm ya da her görüşe saygı değil, olsa olsa seviyenin yerlerde sürünmesidir. Bazılarının sanane, sen namus bekçisi misin ? dediğini duyar gibiyim. Merak etmeyin namus bekçisi olmaya niyetim yok. Ama manevi değerlerimiz bu kadar da ayaklar altına alınmamalı. Sonuç itibariyle nereye bu gidiş diye kendi kendime sorduğum başlıktır.
Kendime verirdim.
kendime ammk kendime çok yokluktayım.
Kocama.