bugün

(bkz: kız olduğuna dua et)
babasından gördüğü saygı nedeniyle ''kadına el kalkmaz'' diyerek vurmayan delikanlıdır. doğrudur, kadına el kalkmaz.
her ne kadar hayvan gibi görünse de (sinirlenmekte yerden göğe haklı da olsa) harbiden karşıdaki kişi kız/bağyan olduğu için şiddet eyleminden sakınan er kişi kurduğu cümlesidir, eylemidir.

ha evlilik kurumu oluşunca bu ikili arasında, bu olay geçersiz kalır, dayağı yer hatun kişi, affı yoktur, evlilik cinsi ayrımı ortadan kaldırır... işte öküzlük evlenince ortaya çıkar...

tabi bir de bu hayvani görünüşlü yurdum erkeğinden tiksinen, "kırooooo" diyen hatunların o; arabasına, kotuna, parfümüne, kısa marlborosuna (parliament de olabilir) tav olduğu er kişiden dayak yemesi işten bile değildir... o metroseksüel, o sanatsal kişi bir anda "öküz" olur... işte o, yurdum delikanlısının aksine "kız-mız" dinlemez girişir... taş gibi hatundur karşısındaki ama onu yamultmayı kendisine hak görür... ama o zengin, parası var, arabası var... işine gelince azar yese ayrılan hatun, bu tip erkekten bir araba dayak da yese 3 gün sonra el ele dolaşır...

insanları görünüşüyle yargılayan insan modeli hatunlara da müstehaktır...
tekvando sampiyonu bir kiza soylenip hemen akabinde isik hiziyla olay yerinden uzaklasilmasi vacip soz..
(bkz: klavye delikanlısı)
erkekleri inanılmaz itici yapan söz. öyleki bu sözü brad pitt ten duysam bir daha dönüp yüzüne bakmam.
meali: dua et kızsın, erkek olsan s.kerdim *
bir hakarettir.