bugün

(bkz: merveyi tavla)*
(bkz: tavla tavla beni tavla salla pulları zarları)
(bkz: filiz sevişelim mi) dersin olur biter!
kızların çok iyi bildiği bir konudur. öyle iyi bilirler ki neredeyse hepsi. erkek olsam çok çopkın olurdum, am üstünde göt sikerdim, sıraya dizerdim gibi laf etmekteler efenim. bin çeşit kız var efendim. kimisine cool olmak gerekir kimisine saf aşık rolü yapmak gerekir. hangi kızın ne yönü eksikse onu övmek gerekir. kimi mücevhere kanarken kimi şiire kanar. ve hiçbir kız erkek olsa bu işlerin bu kadar zor olduğunu bilemez. evet kendinin ne istediğini biliyorsun ama her kız bir değil ki aq bu artistlik niye?
(bkz: kısık ateşte yakmadan)
eğer çok yakışıklıysanız bu biraz kolaydır.
manuel olarak ya da otomat olarak farklı yöntemleri olan durumdur.
görsel
Adım adım anlatıyorum beyler dikkatlice dinleyin..
1- iyi bir üniversiteden mezun olun.
2- iyi bir işe girin maaşı yüksek olsun.
3- herkese karşı sempatik olun.
4-biraz kasda fena olmaz.
evet şimdi bütün kızlar emrinizde..
montana anlatıyor;

https://www.youtube.com/watch?v=XTGGvwC_ztg *
görsel
Gormezden gelinir yuzune dahi bakilmaz.

(bkz: Yatırım tavsiyesi değildir)
it yerine bile koymazsın o gelir zaten.
Kız nasıl tavlanır sorusu senin de mi aklını kurcalıyor? Sen de mi artık onlardan biri olmak istiyorsun? Canına mı yetti yalnızlığın? Hepsi ve daha fazlası için gerekenleri yap.
ünlü don juan mehmet ali erbil bu konuyu şöyle özetliyor.

1- zeki olacaksın.
2- komik olacaksın.
3-ısrarcı olacaksın.

kaynak götümden daha göt ama kesin bilgi. yayalım.
bakar mısın, tanışabilir miyiz, konuşabilir miyiz gibi cümleleri asla kullanmayın.

laubali olun. sizi hiç tanımıyor olsa dahi elinizi omzunuza atın. laf atın yüz vermezse küfür edin. yaptığınız düpedüz tacizi de arkadaşlarınız helal len, playboy aslan , ulan tam piç ya bu qwe gibi sözlerle onaylasın ki sizde yaptığınız doğru bir şeymiş gibi kızları taciz etmeye devam edin. işe yarıyor mu yarıyor 2 hafta sonra taciz edilen kız bu gibi erkeklere tav alıyor ilginç.

erkek kadar kız da bu durumu hakediyor. her tarafta taciz taciz diye söylenirsiniz yaşıtınız sizi düpedüz taciz ederken bir şey demezsiniz taciz flört oluverir sizi sürtükler. zaten bunun üzerine dayalı ilişkilerde kız 2.3. haftalarda yemediği hakaret, işitmediği küfür kalmaz üstüne dayak yer kıyıda köşede duvar köşesine pusturulmuş timim işkim özürdilerim diyerek dudağı büzmüş tir tir titreyen aciz birer yaratık haline geliyorlar buna rağmen erkeğin peşinden de koşturmaya devam ediyorlar.

çevremde düzgün ilişkiler de görüyorum saygı ve sevginin olduğu onlara saygı duyuyorum tabi.
her kız farklıdır. uygulayacağınız taktikler her kızda aynı tepkiyi yaratmayabilir. kızı önceden süzmek gerekiyor. sakin olun. doğal davranın. başka birisi gibi olmaya calısmayın. zira kızla sevgili olunca zaten sizin karakterinizi anlayacak. dürüst olun. güven gösterin. kız tavlayacağım diye şekilden şekle girmeyin.
zarların çok iyi gelmesiyle birlikte yapılabilir.