bugün

telefon yazmak dediysek " telefon " yazıp kaçmak manasında değil ha, 50 karakter sınırlamasına takıldım yiğidim. ilk okul 3. sınıf tarzı ayarcılara notumuzu düşelim baştan. okumadan ayar verenler de var elbet. onlara diyecek sözüm yoktur. daşşakları patlayasıcalar.

duydum ben bunu bugün. yeni nesil gençlik çok yaratıcı yahu. yaratıcı dediysek yanlış anlaşılmaya, 68 kuşağı tarzı bir yaratıcılık değil bu. 82 anayasası apolitizminin dışa vurum hali, vücuda gelmiş hali, -de hali, -den hali. çok yaşa evren paşa, senin bu kara kalem çalışmanı zikiim.

hani bi aralar çim adam modası vardı. bölee kadın çoraplarının içine salı verirdik tohumları. çimler çıkınca da kaş, göz falan yapardık. bildiniz de mi? aha onun insan versiyonu dedi bu lafı. puşt herifin okulu 8 de başlıyormuş, saçlarını dikmek için 6 da uyanıyormuş. 10 dakikanı ayır şu gazeteyi bi okuyuver desen tekme tokat döver, öyle de asabi. özlü söz yapmış bir de " saçlarımı dikerim, kızları mikerim " ne kızı lan! kendi çükünü kendi götün kabul etmez, öyle bi çirkinsin yani. para verip geneleve gitsen paranın iki katını verip geri yollarlar. saçını, cibileyetini ziktiim veleti. şimdi gururla senin resmini yapsın o marmaris şipcakcısı.

plan yapmışlar, gece gizlice kız lisesine girip bütün sıralara telefon numalarını yazacaklarmış, her gün başka bir kızla günlerini gün etceklermiş. vay on iki parmak bağırsağını bafilediğim antilop yavrusu seni. şu yaratıcılığını ilme-bilime harcasan protonlarla nötronları kaç kere çiftleştirmiştik lan! marmaris yağlı boyacısı senin de kör bağırsağını düğümleyim.

aldım fındık kadar beyninin mercimek kadarını kullanan japon balığının telefonunu. girdiğim bütün tuvaletlere yazıcam. erkek lisesine dağıtıcam, gazeteye ilan vericem, gay barlara pasif ibne diye yazıcam, sözlük de o numaraya başlık açıcam. avuna koyacam oğlum senin kısaca. marmaris bedevisinin numarasını arıyorum şimdi. bilinmeyen numaralar vermiyor. nasıl bir korkuysa herifteki. gogıl ört den bile sildirmiş evinin olduğu muhiti. picasso.
güncel Önemli Başlıklar