bugün

zirve erkeklere de açıktır.

mekan: kadıköy kafe in
tarif zirvekutusunda var.
saat: 16:00
alkol olarak sadece bira var diye biliyorum orada. terası ayarlamaya çalışcam.
saat geç demeyin. hava ancak serinler.

an itibariyle zirvebox'ta görünmese de tarafımdan açılmış zirvedir.

konsepte gelince;

zirve isminden yola çıkarak zirveye katılan hatunların etek giyip birbirlerinin eteklerini açması ile başlayacak gibi duran zirvedir.

bir bağyan yazarın evinde toplanıp yaz için yeni alınan bikinilerin giyilip çıkartıldığı mini mini eteklerin en çok kime yakıştığına dair oylamaların yapıldığı zirve olacaktır.

çıpçıtır parmakların sardığı yaprak sarmaların, mis gibi böreklerin, kıtır kıtır kurabiyelerin keklerin elden ele dolaşacağı zirve olacaktır.

dokuz sekizlik şarkılarda göbeklerin atılacağı, en ince bel hareketleri ile kıvırtılacağı zirve olacaktır.

he bi de ben de katılacağım diye bkz verilip hatun yazarların "ben bağyan yazarım" diye ortalığı velveleye vereceği zirve olacaktır.

mekan ev değil de kuaför falan da olabilir aslında. en iğrenç kız muhabbetleri bi kuaförde bi yurt odasında dönüyor zaten.

(bkz: erkekler giremez)

asjdaksd.
bunun eril versiyonuna sap sapa zirve denir.
(bkz: misinayı düşürdük lan iyi mi)

kurtların pusuya yattığı, çalılık arkası kuytu köşe arayışına girdiğim zirve.
soru sormaya gerek yok sanırım ama yine de soralım biz:

(bkz: 5 n 1 k)
(bkz: lezirve)
yer ve zaman bildirildiği zaman tüm takım taklavatı toplayıp geleceğim zirvedir.
hepimiz kızız. *
ayrıca yine yeni yeniden (bkz: orayı yıkarlar)
(bkz: beyler adresi veriyorum capsli) * *

edit: olm şaka yaptım lan mesaj gönderip durmayın.
(bkz: bütün kızlar toplandık)
peruk kurtarıyomu dediğim zirve. *

beni de alın lan. söz uslu uslu oturucam.
capslar 2 ytl den satışa sunulacak.
(bkz: bağyan yazarım diye atlayan erkek yazar)
sarma ve keklere saldırmaktan başka amacım olmadan zirvenin yapılacağı evin önünde beklemek istediğim zirvedir. bir mama tabağı da bana yapın elime de capri sun verin, giderim ben. çok süper oluyo lan mama tabakları. *
(bkz: #5635215)
ortada olmamasına karşın sözlükdeki erkeklerin dibini düşürmeye şimdiden yetmiş zirvedir kendileri.
kadın kılığında katılacağım zirve. huysuz virjin gibin.
mekan tavsiyelerine açık zirvedir.
mekan tavsiyesi olarak bizim evi öneriyorum. çok kocaman bir salon falan güzel evdir yani. renkli renkli.
itü' nün bu seneki abaza yürüyüşünün, bu zirvenin olacağı mekâna yönelik olacağı haberlerini aldım. haberler iyi, yık(a)maya geliyoruz.
Herkesin ilgisini çekmiş ve akabinde takibe aldığı zirvedir.
ankara'da da yapılsın.
an itibariyle kovanda yerini almıştır.
(bkz: ağdası gelen sözlük yazarları)
katılınabilecek olan şahane zirvedir bence, sırf meraktan bile gidilir.
uzun zamandır kim düşünecekte gerçekleştirecek diye beklenilen zirvedir. sadece hatun kısmısının katılacağı bir zirve hakikaten iyi fikir. erkeklerle bir arada olmaktan hoşlanmam zira iyi vakit geçirmeyi bilmezler. kızlarla konuşmak hep daha keyiflidir, onların da sesleri ahenkli ve sözleri güzel olanlarıyla pek tabii. uzun lafın kısası osman' a şimdiden teşekkür eder, katılacağımı buradan ilan ederim. osman ben katılabilirim di mi lan!..
muhakkak katılmayı istediğim, isteyeceğim zirvedir. *