bugün

abazanlığın nirvanasında yaşayan ve nefes alsın yeter diyen yoz kişidir. gözünü gönlünü genişletmesi ve derin bir nefes alması gereken kişidir.
ellerinde bağlama; ''kız kız diye nicesine sarıldım, benim değişmez manita şu osbirci parmaklarımdır'' diye zılgıt çeken erkeklerdir bunlar. o dakika zılgıt çekip hemen akabinde hedbeng yaparlar falan, tümden enteresandırlar anlayacağın.
er veya geç günün birinde, öyle(ya bir kız tavlama başarısı gösterecek) yada böyle(görücü usulü veya mantık evliliği veya beraberliği ile) muradına kavuşacak erkektir. * * *
tepe sersemi olup çıkmış, yürüyen libido görünümlü, salyası gani, aklı şeyinde, eli cebinde, acımaktan ziyade güldüğüm gariplerdir.
askerden yeni dönmüş yurdum erkeğinin, normal karşılanması gereken, bir buçuk yıl boyunca o kadar sap ile bir arada yaşamaktan doğan durumudur.
Abazadır.
kız kız diye nicesine sarıldım
benim sadık yarim kara topraktır.
(bkz: kızmigrim ula) *
kafasını taşa üç kere sürtünce dile benden ne dilersen diyerek odanın ortasında bir kız belirdiği rivayetler arasındadır. kişinin bu eylemi gerçekleştirmesi ise kızdan pek hayır şeyler istemeyeceğine delalettir.
tamamen yanlış strateji uygulayan yurdum damarlarındaki kanı tek noktada toplayabilmiş delikanlısıdır.
kadınlar nasıl başarıyorlarsa erkeklerin gözününden çaresiz olduklarını anlayıp kendilerini geri çekebiliyorlar.
bu denli saldırgan tavırla sonu kümesteki tavuğa kadar gidiyor.
hayatın anlamı kadın değildir, hayata anlam katan şey kadındır.
kendine güvenip ona göre hareketlerini tavrını değiştirmesi beklenir.
her kıza takacak bi kulp mutlaka bulan dedikoducu yurdum erkeği. onun şusu böyle şunun busu böyle. bir kendinize bakın önce de sonra mükemmelliyetçi olun, olabilecekseniz tabi.
kediler gibi düz duvara tırmanma kabileyeti olan erkek tipi.
(bkz: ben gari isterem babo)
uzun süre kuzeninde gördüğüm sendiromdu. sonunda nişanlandıda kurtulduk.
(bkz: hayvansın rıza)
"ben sizdenim kızlar" diyen şabanları sevmeyen erkeklerdir.

şaban da uydu ha. vay şaban vay.
afedersiniz ama tam olarak budur; (bkz: amsalak)
bunun ikinci evresi kafasını vurduğu duvara tırmanmaktır.
Yarısı Uludağ sözlük bünyesinde yaşamını devam ettirmektedir. Sol frameden anlayabilirsiniz.
külliyen yanlış olan bir ifade.

(bkz: erkeklerin artık kadın peşinde koşmamaları)
Hem cinslerimiz artık bizi de bıktırmıştır.
Kendi aralarında kavga edip en güçlüyü seçerek kızlarla konuşma hakkı kazandıklarını sananlar bile var.
Biraz kendinize gelin. Kız kız diye öleceksiniz. Ne abaza adamlarsınız.
güncel Önemli Başlıklar