bugün

sana aldığım kolyeyi mi takıyosun gibi gudik sözlere sahip cingılı dile dolayan reklamlardır. hayır olur olmadık yerde de aklıma geliyor şerefsiz kendi kendime mırıldanıyorum kamuoyu tarafından yanlış anlaşılıyorum.
anlamsız bulanlar için geliyor;
http://www.youtube.com/watch?v=_DtRD4vqwes
türkcell'in merak eden kızların sayısını arttırarak dikkat çekmeye çalışmasının mahsulü reklamlardır. merak ne güzel şey? (bkz: yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
devamlı kafiye tutturma derdinde olan reklamlardan bir kupledir.

kafiye tutturucam diye saçmalamayın lan. kolye takmış, ne kadar yakınmış, bana benden yakınmış. ulan 3g'yle mi fark edebildin bunu?

(bkz: çaykovksi)
küsleri barıştıran reklam. *
kardeşlerden abla güzeldir küçük kardeş daha güzeldir lakin burnu biraz büyüktür sanki. daha iyi olabilirdi turkcell, olmamış bidaha çek dediğim abes reklam.
reklamcılığın taban yaptığı reklam.sanırım reklamcılar bu ara zor dönemler yaşıyo.yha ekranda bir tane mi akıllı mantıklı düzgün kafiyeli bi şey olmaz.hele bundan öncekinde teyze vardı hido vardı..yha bize de yazıktır insan izliyo o reklamları dimi..ohh be içimi döktüm..
tavuktu recep ivedikti derken kendi kitlesinden uzaklaşmış olan turkcell'i tekrar hedef kitlesine yaklaştırmış olan reklamlardan bir tanesi. sanatsal bakış açısı böyle birşey işte. tebrik ediyoruz ev halkı olarak.
reklamı ortasında yakalayanlar için bir süre "lezbiyen temalı turkcell 3g reklamı" izlenimi uyandıran reklamdır.yeminlen ha.turkcell reklamlarının kendi içindeki evrilme süreci gözönüne alındığında , türkiye sınırları içinde bile "acaba mı?" dedirtmiştir. ayrıca türkiye sınırları içinde yaşayan pek çok abazanın evrilme süreci gözönüne alındığında da aynı izlenimi uyandırması olağan reklamdır.
operatörler arasından en vasat 3g tanıtım reklamlarına imza atan Turkcell bu reklamında da salakça bir tema seçmiş. Değiştirin kuzum reklamcı şirketinizi...
nedir bu sarkili reklam sevdasi turkcell in anlamadim gitti. akilda daha mi kolay kaliyor diye seciyorlar anlamiyorum. nazo reklamindan ne farkiniz kaliyor.

ayrica ben taksici olsam atarim onlari apar topar arabadan... sabah sabah ne ulan o, nasil sarki diye.!
(bkz: insanin basina ya meraktan ya da)
üç kız kardeşin 3g ile ne alakası var diye düşündüren reklamdır.
Fakat kanımca kararımca (bkz: 3girl s) 'in kısatması diyecek olsak neden turkcell reklamında oynuyorlar gitsinler 4.kız kardeşi bulup 3g li telefondan okey çevirsinler kardeşim.Öptüm kulak memenizden....
3g teknolojisine geçince beyin hücrelerinin öleceğine delalet eden bir reklamdır. aa evet bunu neden daha önce düşünmedim şimdi bu 3g hızlı veri aktarımı teknolojisi ya eee bunun için daha yüksek enerjili elektromanyetik dalgalar gerekiyor bu da insan beynine zararlı. * teknoloji ilerledikçe insan ilkel canlıya doğru yol alıyor. teknoloji yüzünden düşünme yetimizi kaybediyoruz diyenlere "düşünmeyin teknoloji sizin yerinize düşünür" diyecek biz de "ha öyle mi tamam" diyeceğiz.
merakımız olacaksa da alıp götüren üç kızın anlam verilemeyen showudur. merak ne güzel şey ... sayenizde değil.
güncel Önemli Başlıklar