bugün

iradesiz yavşaklara dert olur.
Yani insanların yahut toplumun rahatsızlık hissedeceği bir durumu inatla yaraya dadanan sinek gibi konup durmak. Yaptığınız tek şey... Yanlış anlaşılmak istemem evde kız kardeş istediği gibi dolaşsın bu kimseye dert olmaz yalnız burdan çıkacak hikayelere sinirlenip ağır konuşacak arkadaşlar ve bu yazdıklarınız buna proveke ediyor. Hatta muhafazakar olmasa bile yazdıkları öyleymiş gibi bir durum yaratacak. Bu da işte toplumu daha da kutuplaştıracak. Son olarak
TEKBiR
ALLAH-U EKBER
öyle edepsiz bi kız kardeşim yok olan düşünsün.
Kıyamet.com
son derece tehlikeli bir durum.
çıplak mı dolaşsın? sapık düşüncelerinizi dışavurmayın..
Yine kara mizahla dikkat çekmeye çalışan bir embesil ve yine bu kara mizah tuzağına düşüp duyar kasan yazarcıklar.

Hiç değişmiyorsun sözlük.
kız kardeşinizin poposu değil kıçı vardır.. o yüzden libido hareketlendirme ihtimali yoktur. ne bileyim. yok kız kardeşim ama hayal etmeye çalışıyorum tasviri. hatta çıplak olsun diyorum.. midem bulanıyor. erkek kıçı varmış gibi mi diyeyim.. bilemedim.
Hayır sebebi neydi ki.
troll de olsa ne kadar iğrençleşilmiş yine diye bir bakayım dedim. hakiki oruspu çocuğu dolu bu sözlük. mimlendik zaten 1 ay da bundan ban yiyelim.
Çıplakta gezse en ufak bir hissiyatınız oluyorsa sapıksınızdır.
Bacak kıllarını almışsa tahrik edebilecek durum. Acilen münasip yerine kürekle vurmak gerekir.
hadi selametle!!
imam hatipliysen ahlaki çöküş sebebiyle cinsel tahrikten utanmayabilirsin midesiz.
görsel
donsuz dolşamasından daha iyidir.
Tahrik olan net ensesttir, tedavi olması gereken bir sapıktır.
(bkz: kıyamet alameti)
iğrençsiniz , bu sözlükte ki bazı erkekler iğrenç pedofili, sapık, ruh hastalanırsınız. Düşünemiyorum BiLE erkek kardeşimin bir sürü abazan herifin olduğu şöyle bir direte iğrenç bir entry atacağını. Ay gerçekten böyle kim düşünüyorsa tez zamanda ölür umarım çok içten söylüyorum bunu sapık herifler.