bugün

dert sahibidir. kız kardeşi ile arkadaş olup arkadaşlarını tanımakla geçer ömrü.

bazen karışır bazen kızar ama bu kendince hep kardeşinin iyiligi içindir. sonuç olarak erkektir ve koruma iç güdüsü dogumu itibari ile başlamaktadır.
kardeşine,

- bir gün sen de evleneceksin, sakın sürekli çiçek bekleme, çok pahalıya patlıyor aylık hesabını yapınca. yazık çocuğa lan. akıllı kızsın sen zaten.

dememesi gereken erkektir.
bulunduğu ortamda kahkalarla gülüşmelere neden olur. evet..
Dayı adayıdır.
iyi ki vardır. en azından bir kadın hakkında bir şey söylerken empati kurarak yapıyorum. tabi önceleri böyleydi şimdi ahlaken uygun bulmadığım bazı şeyleri söylemiyorum.
dayı olabilecek, şanslı erkektir.
Dayı olmaya hak kazanacak olan erkektir.
dert değil, şans sahibidir.
kız kardeşim arkadaşlarıyla; konserlere ve muğla tarafına kamp yapmaya falan gidiyoruz. yanlarında bir erkek olsun diye beni de çağırıyorlar. güzel vakit geçiriyoruz yani.
sevgililerimin çoğunu da kız kardeşim çöpçatanlığı sayesinde yaptım. belki o olmasa sap sap gezecektim. ve hatalar da yapacaktım.
mesela bir kızla çıkmaya başlıyorum. hemen teşhisi koyuyor. ''abi ciddi düşünülecek hatun değil bu, ver ayarı def et başından'' diyor. bana kalsa sürekli hediye alıp, şımartıcam kızı. kullanacak beni belki de.
ama zor tarafları da var. bakan çok oluyor. haliyle asılan da. kekolarla uğraşması sıkıntı işte. şu barzoları da aşılayacaksın amk.

edit: nasıl bir cinsel açlıktır bu. böyle ayılar olduktan sonra tacizde tecavüzde olur memlekette. mini şort giydi diye kızı tekmeleyen o hanzodan ne farkı var bunun gibilerin şimdi ?
Demek yazın hep şortla geziyor bacakları da güzel öyle mi? Spora gidiyor diye poposu da güzeldir şimdi onun. Ee biraz daha anlat heyecanlı oluyor. Başka? Mesela sırtı falan nasıl?

Lan ne p.zvnk insanlarsınız lan. Kalkmış kardeşini tarif ediyor. Sonra da barzolardan yakınıyor. Yürü git.

T:her daim kontrolcü olmaktır.

Edit:lan yazdığını silsen ne olur gören gördü zaten. Ezik.
Zamanında kız arkadaşına hediye seçmek için yanında kız kardeşini götürürken mecburen ona da mağazadan açık çek sunmuş olan abidir. Böyle az şey almadım kendime, Bedavadan gidecek değildik heralde.
Ne güzel işte kardeşinin yanında erkek görse sen kimsin diye pataküte dalacak erkek. Ha ama baktı ki daldığı çocuk bacısını gerçekten seviyor o zaman ilişkiye de bir zahmet izin versin.
Vay amk. Ulan benim dayımın 5 kız kardeşi var hala sap.
Benim var bir tane ama biraz çıkarcıdır kendisi. gratisin önünden geçeriz abi babama dememi istemiyorsan o dersten kaldığını bana o fırçayı al der. Bende elim mecbur veririm otuz lira küçücük şeye. Gıcııııkkkk....
3 abim var.

O kadar merhametli, vicdanli, duşunceli ve iyi niyetliler ki. Adam gibi adam tabirine uyan 3 kardeş.

Küçükken kiskandığin, ergenlikte kızdığin, ilerleyen yaşlarda hiçbir şeye değismeyecegin...
Seni anlayan, olduğun gibi kabul eden, şartsız, şurtsuz seven üç insan.
Ayni kandan, ayni candan olan...
birlikteyken birbirinizi yediginiz, ayriyken birbirinizi deli gibi özlediğiniz..

Kardeş anne babadan kalan en değerli "miras"dir, kiymetini bilin.
Anlamadim yani sen kardeşinin çöpçatanlıgi sayesinde kızlarla takılıyorsun onun verdiği direktiflerle iliskilerini bicimlendiriyorsun ama bir başkasının hikayesinde sevgili edinilen kızlardan birinin senin kardeşin olabileceği hiç aklına gelmedi mi tavrın yanlış diye düşünüyorum.
Bile isteye hiç ama hiçbir kadına zarar veremez eğer bir parça insansa.
Fakat acıdır ki öyle durumlar gelebilir ki insanın başına,
"Senin de kardeşlerin var bunuda mı düşünmüyorsun?" lafını işittiğinde içinden açılan yaranın büyüklüğü tarif edilemez dostlar...
Öyle sanıyorum ki, bazı orospu çocukları burada sadece ve sadece birileri kendisine sövsün de dava falan açmak için uğraşıyor. Yoksa bu kepazeliğe, seviyesizliğe başka bir açıklama bulamıyorum.