bugün

insanın aklına seks getiren şeydir. Böyle bir oldu bana. Kız uyuma numarasına bana kendini dayadı. Olan oldu. Uyuyormuş gibi yapmaya devam etti. Sabah olunca o yaptığımız şeyden hiç bahsetmedik. Sonra bunun erkek arkadaşı geldi. Aldı gitti. Sonra öğlen buluşup hep beraber çay içtik. Kız kankamın o anda bana bakan bakışları tinto brass filmlerinden atılan bir bakıştır. Evet.
derken uyanıp gusül aldım şeklinde devam eder.
Çok kez yaptığımdır. Önemli olan dostluk.
kız iseniz zevkli olabilecek aktivite.
sarhoşluktan sızmadıysam, komada değilsem ya da ölmediysem ya o yatakta yatmam ya da rahat durmam amk.
Kız kankayla aynı yatağı paylaşarak mışıl mışıl uyumaktır. Yüksek arkadaşlık bağına sahip kankalar için gayet normal olan durumdur.
seyahat ve kamp alanlarında gayet de olabilen aktivite.

tabii bizim abazanlar yapamaz. kıza değdirmek için uğraşır. yapmayın lan ibişler.
evinde kalmaya karar verdiğinde olacaklara tamam diyeceğinin garantisini verirsin zaten.
ben çok yaptım... pişman değilim.

önce 2 kanepeyi birleştirip yayla gibi bir yatak yapardık. sonra mis gibi kokan çarşafları sererdik. saatlerce konuşup kısacık şortlarımızla yastık savaşı yapardık, yorulunca da üst üste sızıp kalırdık.

çünkü hayat liseli kız filmlerindeki pijama partilerinden ibaret.

şaka bir yana; saatlerce konuşulan bir yatak oluyor yattığın yer. dedikodular, hayata dair düşünceler, eskiler, yeniler... muhteşemdir.
Bir çok kez zorunluluktan yapılan eylemdir.

Kız arkadaşlarımla dışarı çıktığımda hangimizin evi yakınsa ona giderdik kafalar milyon hey gidi gençlik hey.
Bir kaç defa çadırda beraber uyumak durumunda kalmışlığım oldu kız kankalarım ile, yalan yok dayadım.

Sürte sürte boşaldığım bile oldu valla.
Ya yatağa almam ya..........