bugün

sözlükte o kadar başlık açılıyor, o kadar entry giriliyor ama bir türlü yeterli etkileşim sağlanamıyor deniyor ya! sözlük bitmiş diyoruz, kimse yazmıyor diyoruz ya!!!

ulan bu nasıl bir yokluk ki şimdi instagram'dan rastgele isim sallasanız görebileceğiniz bir kız fotoğrafına (ayrıca sadece yüzünü koymuş) 4-5 saatte bile 35 entry giriyorsunuz? bunun mantıklı bir açıklamasını lütfen birisi yapabilir mi, gerçekten çok yazık...
çünkü uzun süredir sevişmedik ve kız güzel.

edit: ben de yazmadım ne eksiliyorsunuz yahu.
edit2: adımı çıkartın körolasıca. artık ne yazsam eksiliyorlar beni. neyse iyi insanların çok sevmeyeni olurmuş.
edit3: bu başlıktan sonra 31'e düşmüştür. erkek olunda silmeyin entrylerinizi.
edit4: beni eksileyenlerin hepsi kız mı acaba?
(bkz: gerçekten çok yazık)
ben üzerime alınmıyorum aga çünkü herkes yazarken ben yazmadım .

(bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
girilmese sözlük bitmiş girilse niye girilmiş.
hanım kız sağ olsun sözlüğe iki tık getirmiş siz de anca şikayet edin. bu sözlükten ekmek yiyen insanlar var onlar taş mı kemirsin keşke 57 tane yazılsaydı.
Aynısı ben yapsam yerden yere vurursunuz hayinler, çok acıyorum sizlere ya.
ahahhahha.

bilgi içerikli entryler girdiniz de biz mi okumadık. Bacım sen de girmiyorsun girmiyorsun geldiğinde yargı dağıtıyorsun sanane sözlüğün ne yaptığından sen yaz okur oylarız. ahahhah.
ayakları çok güzelse olabilir.
Burada çok normal şeyler. ilgi budalası kokoşlar sizin mesajlarınız ve artılarınızla besleniyor. Aman süslü, kokoş ve tombul falan demeyin onlara meriçleriyle saldırıya geçerler sonra..
benim görmediğim fotoğraftır görsem 36ncı entryi girerdim.
bunun açıklaması insanların eğleniyor olması.
güncel Önemli Başlıklar