bugün

Ne yapıyorsanız sadece kendiniz için yapın.
bu ekonomide kızlar paradan başka bir şeye düşmüyor.

öyle olmayanların zaten uzun ilişkisi vardır.
bale ya da yoga tam ekmeklik hobi bence.
Hobiyle kız düşürmek çok zor. Kpss kursunda düşer dedim de zor kızlar sapık muamelesi yapıyor kursa gelme niyetinin bu olduğunu görünce.
gitar yani şeytan babamızın aleti,ağırlık çalışmak ve evrenı anlamaya çalışmak
Yakar top.
Kitap oku, kedi sev, kahve iç. La saçma saçma olmayın kendiniz olun la. Bütün hayatınızı bir kız tavlamaya odaklı kurmayın. Böyle boş ve gereksiz bir hayat olabilir mi? Özgürlüğünün ve kendi benliğinin tadını çıkarmaktan daha önemli ne olabilir şu dünyada?
Aslında benimkisi kız düşürmek için değil de ben kedilerle oynamayı ve kitap okumayı çok severim. ama bunlar da ise yarar bence.
Aslında benimkisi kız düşürmek için değil de ben kedilerle oynamayı ve kitap okumayı çok severim. ama bunlar da ise yarar bence.
göğsü açık, kravatsız, beyaz gömlekli, takım elbise. masa üzerinde mercedes anahtarı, masa da ayfon, telefonun dombıra müziği ile birlikte elde nargilenin hortumu, ağızının kenarında nargilenin ucu, gözler etrafta karı kız keserek nargilesinden duman almak.
orospu çocuğu bir sokak kırığı olun.
Sahilde Akdeniz akşamları söylemek.
Sokak köşelerinde sincanlı oturuşu ile tesbih sallamak.
Boks , tek vuruşta düşürebilirsin hatta sağlam bir vuruşla erkek de düşürebilirsin o kadar garantili bir hobi.
yemek yapmayı bilmek. ben yemek yapabilirim diyen bir erkeğe düşmeyen henüz görmedim.
müzik falan artık eskisi gibi işe yaramıyor. dans kurslarına gidin beyler, şu an çok revaçta. kesin düşürürsünüz...
istanbul'un farklı semtlerine gidip gezmek.
yemek yapabilen erkek her kızın gözünde 1-0 öndedir.