bugün

Gayet güÇlü ama narin.
bir kız olarak cinsiyetimin bu kadar çıt kırıldım olmasını sevmiyorum yaradılış gereği böyle olabiliriz ama her şey kader değil sen kendini geliştirebilrsin yada, düşürebilrisin.Kişiye göre değişir ama güçlü kızlar yok değil malesef ki istisnalar kaideleri bozmaz.
bir örnek verirdim kızlar şimdi çok sevinip havaya uçar aforizmamdan ötürü, yinede kalsın.

(bkz: lakırdı)
öncelikle kız diye bir cinsiyet olmadığının kafasına çiviyle kazınması gereken insanın kelamı olduğunu belirtelim.
kadın olmanın bekaretle ya da yaşla veya evlilikle alakası olmadığını anlayın artık. bir bebek gelir dünyaya, ertesi gün kimliğine kadın yazılır. olay bu kadar eşyanın tabiatına uygun yani.

kadınların güçsüz olduğu kısmına hiç el atmıyorum.
Beyni penisinde olan adamcik soylemi. Kuzum adam olmak erkek olmaktan gecmiyor. Bunun icin erdem lazim, seref lazim, ama bi cinsel uzuv lazim degil.
erkeğin neden yemeden içmeden bu zavallılar peşinden koşması ise açıklanamaz o zaman.
(bkz: saçma başlıklar)
Bazı erkekler keşke kadınlar kadar güçlü olsalar. Kas gücü herşey değil mankafa mısınız. Allahım yarabbim sen ıslah et.
bunu diyene "o zaman neden biz erkekler bir bacak gördüğümüzde böyle deli divane oluyoruz" diye sorarlar. güçlülük sadece penis kalınlığı ve uzunluğu, az kilolu olmakla ölçülseydi bu dünyada zaten nice erkek bir kadından fiziksel olarak çok daha güçsüz olurdu. ama gerçek güç fiziksel güç değildir, ruhsal güç en önemlisidir. zorluklara katlanma gücü açısından bir çok kadın çok ileri boyutlarda sabırlılar ve ben onları taktir ediyorum. bir erkek olarak görüşüm budur, istediğiniz gibi eleştirebilirsiniz.
büyüdüklerin öyle ana olurlar ki ayakları öpülür. asla zavallı değillerdir.
zavallı mı? biz kadınlar gördük erkeksiz çoçuk yetiştiren onuruyla iffetiyle oynayan erkeklere duvar gibi duran.

biz erkekler gördük tüm gücünü kadını onursuzlaştırmak zavallı kılmak olan. kim zavallı?
sorun varsa tek müsebbibi adem'in kaburga kemiğidir.